Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Novum Olsztyn praca opinie

Polecane posty

Gość gość
sporo pracy jest ale i bardzo fajni ludzie tam pracują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Larramendi
no własnie, jesli ktos lubi prace z ludzmi to okej. To wazne, zeby potem sie nie meczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coldreks
no ale skoro mogą pracować w dokumentach jakichś tzn ze jak ma się problem z kontaktem z klientami to nic straconego, jakies zatrudnienie się znajdzie i dla nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinka41
Moim zdaniem jak ktoś nie robi problemów, to wszędzie się dogada, więc warto próbowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viller
teraz w Novum i tak chyba nie ma przyjęć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eugennia
może i nie ma, ale na pewno jeszcze będą. Pewnie w portalach pracowcyh można sobie jakieś przypomnienie ustawić - jeśli Ci zależy na pracy akurat tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alanina1
zawsze mozna zostawic CV. W ogole tak się robi - nawet jak nie ma ogłoszeń to sie zosawia swoje dane w bazie pracodawcy. Jesli teraz novum nie rekrutuje to zgłosza sie jak bede mieli nabor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksis85
Ja jutro się przejdę zostawić CV. Jak wróce to dam Wam znać jak moje pierwsze wrażenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo fajna atmosfera i do tego bardzo niezłe podejście do pracowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam się starałem do pracy i nie mogłem się dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firlejowa
ja jak szukałam pracy to też na wiele aplikacji nawet nie miałam informacji zwrotnej, więc to że się nie dostałeś nic nie znaczy - oprócz tego, ze się nie dostałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramada
oznacza to, ze albo akurat nie spełniasz kryteriów, albo novum akurat nikogo nie rekrutuje. Może zostawili Cie w swojej bazie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradcaa
wydaje mi się, że w firmach typu Novum często są zatrudnienia bo jest duża rotacja. Praca konsultanta jest bardzo wygodna dla studenta, bo może ją pogodzić ze studiami. A studenci wiadomo - tu się zaczepią, tam się zaczepią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna anna
pracowałam kiedyś pare miesięcy. DLa kasy, nie dla przyjemności. Chociaz musze powiedzieć, ze to normalny pracodawca bo dostałam umowę i znalazłam tam jedna fajna kolezanke, a to wartość na cale zycie (mam nadzieje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uchlik
w nowym roku firmy maja nowe budzety wiec moze i novum bedzie znow rekrutowac, ktos pytal o to wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magental
Myślę, że jest na to duża szansa, ja też aplikowałam jakoś zaraz na początku tego roku, niestety mi się nie udało, ale spróbuje jeszcze raz, bo ludzie z Olsztyna chwalą sobie pracę tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alealeknasndra
Próbować, nie bać się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie novum wydawał się zawsze spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZośkaSamośka5
Są spoko, dają niezłą kasę na godzinę, a po okresie próbnym, upragnioną w dzisiejszych czasach i dla wielu nieosiągalną umowę o pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walkner
wszystko zalezy od naszego nastawienia. Ja miałam dobre i dobrze mi się pracowało. To nie wakacje, ale też nie obóz prace. Ja pracuje, ale za to mi płaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemeo
Ja od lutego zaczynam dlatego z zainteresowaniem czytam Wasze opinie. No i jakoś mi rażniej. Pierwszy dzien w pracy to stres. Nawet jesli rekrutacja byla przyjemna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxyx
oj, to było dawno temu. 3 prace temu. Sporo się tam nauczyłam i mogłam zacząć się rozglądać za czymś w swoim zawodzie. Jadnak w cv trzeba coś mieć jak się poszukuje pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesz1
uwielbiam kontatk z ludzmi, uwielbiam rywalizacje wiec dla mnie to była dobra praca, traktowałem każdy dzień jak wyzwanie. Ale studia się skończyly i wrocilam w rodzinne strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka90
Poczytałam Wasze opinie, posłuchałam znajomych i będę rekrutować, nie trzeba mieć dużego doświadczenia to może się dostanę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena11
Pracowałam jakiś czas, było po prostu normalnie, bez spięć i dziwnych zasad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joachimka
właśnie! co tu się rozwodzić. Normalna prawca. Zapominam o niej jak wychodzę poza firme - a to, że się człowiek nie stresuje miejscem, w którym spedza duza czesc zycia to naprawdę ważne jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nita12
tak swiety spokoj najważniejszy - i w pracy w domu. Zdrowie ma się tylko jedno wiec normalna praca jest bardzo wazna. A tm jest po prostu normalnie. Pracowałam prawie 3 lata, w sumie to nawet długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka tam pracuje juz ponad 3 miesiąca.Chwali sobie, więc i ja się zaczęłam zastanawiać nad zmianą i dołączeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rezus
Ja tam pracowałem prawie rok,gdyby nie to że skończyłem studia i musiałem wrócić do domu pewnie nadal był tam pracował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi20
Ja przerobiłam różne śmieciówki aż w końcu w Novum dostałam umowę o pracę i to się liczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×