Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dziewcxyna trochę mnie męczy

Polecane posty

Gość gość

Mieszkamy daleko od siebie i widzimy raz do dwóch razy w tygodniu. Jeśli któregoś dla nie napisze do niej od razu z rana to pyta dlaczego milczalem. Nigdy sama pierwsza do mnie nie napisze. Zawsze muszę robić to ja. Na dodatek nir mogę namówić ją do ćwiczenia. Całkowicie się zapuscila a cały czas twierdzi ze jest fit... bo raz na miesiąc jeździ na rowerze. Na wszelkie moje pytania odpowiada ze mogę znaleźć sobie inną jeżeli to mnie meczy. Mam wrażenie ze gdybym ja się tak zapuscil to byłaby zła ale nie mogę tego zrobić bo żal mi lat pracy spędzonych na treningach. Co zrobić bo ona całkowicie straciła kobiece kształty i ma o wszystko pretensje a moje potrzeby całkowicie gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam was o zdanie bo to moja pierwsza dziewczyna i nie wiem czy to jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak daleko od siebie mieszkacie? To tylko ciekawość. Jak długo razem jesteście? Jak spędzacie czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkamy około 100 km i spotykamy się od dwóch lat. Spotkania to głównie seks i wspólne wyjścia i spacery. Sama nigdy nie pisze bo mówi ze nie chce się narzucać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile macie lat? Na łuzszą metę takie podtrzymywanie związku przez jedną osobę, jest męczące. Widzisz, związek tworzą DWIE osoby i żeby był on 'zdrowy', dwie osoby musza o niego dbać, dawac cos z siebie i brać, to jest wspólna praca, współpraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkamy około 100 km i spotykamy się od dwóch lat. Spotkania to głównie seks i wspólne wyjścia i spacery. Sama nigdy nie pisze bo mówi ze nie chce się narzucać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narzucac? Przeciez jestescie para.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
elektryka niech se kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona twierdzi ze tylko ona podtrzymuje ten związek a ja jestem bierny. Ciągle musze coś wymyślać a sama prawie nic się nie stara. Jak ja zmusić chociaż do ćwiczeń na siłowni i żeby popracowala nad ciałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiego elektryka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to samo. Zostaw ją bo tracisz czas na lenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopie będziesz ją zmuszał? Jak nie chce schudnąć, to nie schudnie, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham ją ale skutecznie mnie zniechęca twierdząc że to ja się nie staram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×