Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

migotka81

Mamy z tp w maju 2017 :)

Polecane posty

Zapomniałam napisać, że mi wychodzi tp z OM ok. 5 maja. Dziś były wyraźne dwie kreski ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oo to juz na maj sie dzieciaczki szykuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja też przed testami narazie okres spóźnia się 2 dni oby tak dalej, staramy się o dzidziusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość332
Ja wczoraj byłam u ginekologa i potwierdził ciążę termin mam na 2 maja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka81
Czy są tu nowe mamy? ;), ale i te które już od jakiegoś czasu wiedzą o ciąży? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćK
Są dwie kreski wizyta 21.09:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Migotka81 wg moich obliczeń na 04 maja a Ci?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
migotka81, to Twoja druga ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem tu nowa. Czekam na 2 kreseczki ;) lub @ktora miala byc dzis rano ale nadal nie ma ... Aneta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to moja druga ciąża :) Mi wychodzi tp ok. 5 maja, po pierwszej ciąży nie mam aż tak regularnych cykli, zobaczymy co tam USG pokaże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, test Wyszedł mi dziś negatywnie ale myślę że jestem w ciąży. Cykle mam długie 30-33 dni, owu mogła być ok 17 sierpnia, okresu brak, brzuch boli jak na@ 3 dni, piersi volaly mnie mocno już tydzień temu. To byłaby druga ciąża, myślicie że test mógł nie wykazać ciąży 14 dni po zapłodnienia?ostatni okres miałam 29.07.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka81
gość, a kiedy powinnaś planowo dostać okres? jesteś już po tym terminie? bo już nie chce mi się teraz samej tego liczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29 sierpnia powinien być@ ( chyba bo cykle niezbyt regularne) ogółem najdłuższy cykl miałam 33 dni, dziś 34 @ brak i wyraźne objawy jak pisałam wcześniej, chodzi mi o test - czy jest opcja żeby nie wykazał jeśli w nocy kilkukrotnie byłam w WC? Test robiłam z porannego moczu i wyszedł negatywny, a wszystko inne wskazuje na ciążę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za tydzień się dowiem czy do was...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziś zrobilam test 1.09 miałam dostac @ ale nie ma do tej pory, kreska nie jest jakaś mocno widoczna ale jest ;) ostatnia @ miałam 04.08 termin wychodzi na 11 maja :) powtorze jeszcze test chyba za 2 dni a pojde na bete jak bedzie ok to mysle za 2 tyg isc do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rowniez mam termin na 11 maja :)juz mam potwierdzone na USG. Zreszta samopoczucie daje sie we znaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka2602
Szanowne Panie. Jestem studentką V roku Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, na kierunku Dietetyka. W mojej pracy postanowiłam zająć się oceną sposobu żywienia i stanu wiedzy żywieniowej kobiet w ciąży. W związku z tym zwracam się z prośba o wypełnienie poniższej ankiety. Ankieta jest w pełni anonimowa, a zebrane w niej informacje posłużą mi jedynie do napisania pracy magisterskiej. Dziękuję https://www.webankieta.pl/ankieta/256260/ocena-sposobu-zywienia-i-stanu-wiedzy-zywieniowej-kobiet-ciezarnych.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×