Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to wymowka z jego strony?

Polecane posty

Gość gość

Pisaliśmy jakiś czas. Ogólnie znamy się jeszcze ze szkoły. Raz odwolalam spotkanie, a on od razu napisał, ze jak nie chce to nie musimy się spotykać że on nie nalega. Po spotkaniu odezwał się,wydaje mi się ze chetnie mu odpisywalam. Pisaliśmy kilka razy,niby powiedział, ze fajnie byłoby spotkać się jeszcze, jestem fajna itp. ale nie widzę żadnego entuzjazmu,owszem piszemy ale zdarza mu się zejść bez slowa a wcześniej tak nie robił. Dał mi do zrozumienia, że nie bedzie się narzucal , ale tak mysle czy to nie sciema, bo wydaje mi sie ze nie dałam mu powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu facet. no kurde jak odwolalas z nim spotkanie to mial prawo poczuc jakis dyskomfort co do waszej relacji, plus dla goscia, ze sie nie narzuca. poczekaj na rozwoj sytuacji, nic na szybko.. nie badz desperatka, jesli mu sie podobasz to zrozumie tym bardziej mam nadzieje, ze mu powiedzialas jaka byla przyczyna odwolania czy po prostu dalas mu do zrozumienia, ze masz go w d***e bo tak ci sie podoba? pozdrawiam, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podałam powód,nie olalam go. On kilka dni po odwolanym spotkaniu poprosil kolejny raz. spotkanie już się odbyło i jakby się posypało...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama nie wiem czy jest sens czekać na cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy to spotkanie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 dni temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu w tej relacji stara się tylko chłopak, a to bez sensu dla niego. Wykaż trochę inicjatywy, wykaż się, że też chcesz tej relacji. Za dużo księżniczek w tym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wszystkie piekne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7:30 jestem z typu slicznych i slodkich,koleżance mówił ze bardzo mu sie podobam;) ja też się staram ale bez przesady, czasami wyjde z inicjatywą,napisze,może to mu się nie podoba ? nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa za dużo księżniczek... tylko jakoś za każdym razem, jak wykazywałam inicjatywę, zniechęcałam tym faceta, za to ci, których olewałam potrafili latać za mną całymi latami. i bądź tu mądra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież to napisał niedowartosciowany prawik (margines)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jest typem faceta któremu wisi czy będzie miał dziewczynę czy nie. I dlatego zbytnio się nie stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6.55 Taaa za dużo księżniczek A jak dziewczyna wykazuje inicjatywę, to facet już że łatwa że dziwka i nie warto. Chyba za dużo maczo z nadętym ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×