Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zdrada

Polecane posty

Gość gość

Witam ,mam problem z chłopakiem. Poznaliśmy się w październiku,a w grudniu już byliśmy razem,niestety rozstaliśmy się po tym,gdy na imprezie podczas kiedy on spał przejrzałam mu telefon i znalazłam wiadomości do byłej dziewczyny. Pisał,że kocha ją i tęskni,a kiedy mu o tym powiedziałam wyznał,że pisał do niej tak,bo chciał się zemścić na niej i pokazać te wiadomości jej mężowi o którym rzekomo nie wiedział kiedy byli parą . Wróciliśmy do siebie znów po miesiącu,starałam się nie myśleć o tym,bo w sumie nie znalazłam żadnego twardego dowodu na zdradę. Przedwczoraj znów coś mnie naszło,żeby sprawdzić telefon..Znalazłam w nim sms z niezapisanym numerem,umawiali się,nic konkretnego,tłumaczył się,że to sms od kolegi,oczywiście nie uwierzyłam. Dziś nie wylogował się z facebooka i dalej piszę z byłą,przyznał się,że mają kontakt i flirtują ze sobą,ale nie zdradził,nie spotykają się. Nie wiem co zrobić,bardzo mi na nim zależy,jestem w stanie wybaczyć mu wszystko,ale jak dać mu nauczkę? Skąd mam mieć pewność,że nie zrobi tego po raz kolejny,nie potrafi być ze mną szczery i ciągle wymyśla coś nowego,w wiadomościach wspominali coś o spotkaniu u niego w domu,a on zawzięcie twierdzi,że nie doszło do spotkania. Chciałabym mu wierzyć,ale boję się,że mnie oszukuje i w końcu znów się rozstaniemy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba lepiej go kopnąć w d**e po co Ci facet co Cię oszukuje, no powiedz ? Miej honor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację,ale jak to się stało,że nic nie zauważyłam? Sama nie wiem czy mu wierzyć czy nie,on twardo twierdzi,że nie zdradził,dziś mam z nim porozmawiać,ale czuję,że z tej rozmowy nic nie wyniknie. Może powiem mu,żeby napisał do byłej czy pamięta kiedy ostatnio się kochali,wtedy wszystko będzie jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dziecinada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję Ci ale postaw sprawę jasno. Czemu masz być oszukiwana? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego chcę dać mu twardy dowód na to,że zdradził,chcę tylko usłyszeć prawdę i powód. Przed rozstaniem nie spędzaliśmy ze sobą tyle czasu co teraz,mam jego kluczę,często wspomina o dzieciach i ciągle proponuje wspólne mieszkanie,czy można być aż tak obrzydliwym człowiekiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×