Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość loxodonta

Szukam partnerki na wesele

Polecane posty

Gość loxodonta

Poszukuje partnerki na wesele które odbędzie się 1-2 październik okolice Lublińca. Jestem z okolic Częstochowy, wiek; po 40-ce, 177 wzrost, na imię Jacek. Nie płace nic za towarzyszenie :), partnerce zapewniam transport , musi być ubrana stosownie do okoliczności. Czyli bez żadnych innych zobowiązań. Koszty związane z weselem pokrywam ja. Umawiamy się, spotykamy, obgadamy sprawę, no i się bawimy. Numer GG: 44827765 lub loxodonto (a) interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubię takie imprezy. Ja bym poszła z tobą jak by ci mój wiek nie przeszkadzał. Mam 21 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loxodonta
no tak masz racje. Córkę mam w tym wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loxodonta
dobra zmiana no nie musi ;). Bo to będzie w moim interesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja muszę pochwalić za takie ogłoszenie na kafe :) Przynajmniej normalne i szczere - trudno żeby facet jeszcze oferował, że zapłaci za spędzenie fajnego wieczoru z wyżywieniem i w miłej atmosferze. Ale polecam popytać kogoś wśród znajomych - bo tutaj czasem nienormalni ludzie piszą niestey ;( Życzę powodzenia i miłej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loxodonta
MYCHA895 dzięki . Napisałem tak, bo przeglądałem ogłoszenia, i we wszystkich chodzi tylko o kasę. Normalni, czy nie normalni, to się okaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×