Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odparzenia

Polecane posty

Gość gość

Czy krem bambino jest dobre na odparzenia pupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Linomag albo sudokrem żadne bambino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie. Linomag w ekstremalnych sytuacjach gencjana roztwor na wodzie i grubo smarowac linomagiem i clotrimazolum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cotrimazolum? Pierd|olnięta jesteś! Na odparzenia?! To jest na grzybicę i nie dla niemowląt!!! I gencjana? Po co? Wystarczy krochmal, wietrzenie i po sprawie. Ogarnij się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bambino to bardziej profilaktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten Bambino z cynkiem jest całkiem skuteczny na lekkie odparzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za uwagę dotyczące maści Cotrimazolum . Córka ma lekkie odparzenia pupci . Kąpiele robię w krochmalu i jak nie śpi siedzi na pieluszce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi położna kąpiel w lekkim naparze szałwi albo w nadmanganianie potasu. Do tego jak najczęściej wietrzenie pupy, poczekać też aż się trochę krem wchłonie przed założeniem pieluszki. Na poważniejsze odparzenia maść z apteki na receptę, tania, wydajna i działała bezbłędnie, pediatra mi przepisała. Raz właśnie użyłam linomagu bo mi mama zachwalała a ja ciemna byłam, dziecko wyło, pupa się tylko paskudziła bardziej... to jest może dobre do nawilżania ale na pewno nie na odparzoną skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sluchaj sie co do masci clotrimazolum. Jesli jest rana to latwo przyczepiaja sie grzyby a clotrimazolum chroni wlasnie przed paskudzeniem sie rany. Poleca to wiele lekarzy. Gencjana tylko na roztworze wodnym taak tylko ze brudzi no ale jesli nic nie pomaga to zawsze moze byc taka ostatecznosc. Linomag tez slyszalam ze jednemu szkodzi drugiemu pomaga. Sudocrem tez. Mi polozna powiedziala ze jesli juz nie pomaga bepanthen to gencjana na wodzie. No i u mnie sie to sprawdzilo. A gdy dziecko mialo biegunke smarowac grubo linomagiem zeby izolowac skore od ostrej kupki. To tez sie sprawdzilo. Sama musisz zobaczyc co sprawdza sie u twojego dziecka. U mnie maja predyspozycje i codziennie wietrze i uzywam tylko pampersow nie uzywam chusteczek nawilzanych i nie mam odparzen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.56 Juz o tobie wypaczony zboczencu pisza w watku wyzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj do diabła ulotkę Clotrimazolum! Jak wół masz napisane NIE stosować u niemowląt i dzieci!!!!!!! Ludzie stosują tyle niebezpiecznych parafarmaceutyków na tyle głupich łagodnych przypadłości, że mnie aż wykręca. To samo masz z Tormentiolem, Aphtinem itd. Ktoś głupi się bawi w testy kosztem zdrowia dziecka, a inni jaki bezmózgie miniony go naśladują. Obłęd!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a położne to mają taaaką wiedzę, że tylko przed nimi klękać! :o Sorry, ale chyba żarty sobie robisz. :o W tym tygodniu na poporodowym u mojej kuzynki łebskie położne podały dziecku antybiotyk, a następnie zaszczepiły dziecko przeciwko gruźlicy. Takie tęgie głowy pracują na tych oddziałach, że szkoda gadać ku|rwa. Nic tylko ich słuchać jak leming.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:36 Gdzie kto o mnie pisze? Nienormalna jesteś jakaś chyba. :o Idź nałożyć warstwę karcynogenów i genotoksyków na dziecko, bo przecież wyrocznia w postaci powiatowej położnej ci każe. :o I ch|uj z ulotkami. Położna swoje tam wie! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sambolinna

Linomag albo sudokrem, octenicare jest spoko bo nie brudzi jak te

poprzednie i nie jest tlusty az tak. plus rece sa miekkie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×