Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Chciał bym być sam lecz nie moge

Polecane posty

Gość gość

Witajcie. Chcial bym podzielic sie z wami bo nie moge nikomu tego powiedzieć. Oczekuje ze po prostu napiszecie swoje zdanie . Zaczne od tego ze w chwili obecnej mam 20 lat żonę i małe 3 miesieczne dziecko . A wiec tak zaczne od poczatku mając 17 lat zaczęłem zycie seksualne , jak to młody chlopak nie wiedzialem kilka spraw dotyczących seksu . Moj pierwszy raz byl w prezerwatywie reszta juz nie . Po dwoch latach zakończyła zwiazek ona . Przez te dwa lata kazdy nasz wspolny raz byl zakończony w niej do konca . Miedzy czasie naszego bycia mialem wypadek motocyklowy z mocnym obiciem genitali . To sprawilo ze w tym wlasnie momencie uswiadomilem sobie ze jestem bezplodny , gdy bylem z nia jeszcze myslalem o tym ale nie bylo to jakies specjalne myslenie . Jak juz mowilem wcześniej nie wiedzialem na czym to polega tak do konca . Po tym zwiazku poznalem nowa dziewczyne szybko skończyliśmy w lozku i tak jakoś myśląc skoro jestem bezplodny to co mi zalezy . Nie myslalem o chorobach wenerycznych itp no nie wiem idiota ze mnie tak wiem .. taki cholerny . Zakochalem sie a raczej zauroczylem no i poszlo samo .. po roku czasu urodzilo sie nam dziecko i od niedawna jestesmy małżeństwem. Tylko ze ja chciałbym byc wolny kupować sobie co bym tylko chcial jeździć, zwiedzac , i robic wszystko tylko co bym chcial. W szczególności imprezy bo ich w zyciu osobistym doświadczyłem tylko przez dobre 3 miesiace . Reszta wygladala mniej wiecej tak po ukoczeniu ilceum bylem juz mniej wiecej rok z była odrazu zaczelem pracowac . Po tej pracy wyjechalem za granice wtedy ona zerwala ze mna i jak wrocilem mialem te 3 miesiace . Tyle moich imprez z kumplami .. teraz jest juz za pozno pracuje jako kierowca tira ale uwierzcie mi nie ma co zwiedzac jak asfalt tyle mozna najwięcej zobaczyc . Ale juz mniejsza o to . Nie moge kupic sobie sportowej bm-ki w cupe tylko miniwana . Mam same ograniczenia . Nie moge papierosa zapalic bo zona juz ma problem . Nie moge kur*a nic . Telefonu zmienic nie moge , juz nie wspomne o motocyklu ( największa moja pasja ) uwielbialem tez pirotechnike ktora tez mam zabroniona . Przytlacza mnie to wszystko i dziękuję wam za to ze przeczytaliscie to do tej pory .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×