Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

6 MC po porodzie a ja nadal nie chudne

Polecane posty

Gość pomogęee
jak masz problem ze schudnięciem to polecam silny lek sprzedawany dla osób pow. 28bmi adipex, ja stosowałam i mi pomógł na pewno oryginalny dostaniesz na doping-online.com(bo ogólnie w PL niedostępny)ja pociąży schudłam po nim 20 kg dodam tylko że miałam podobny problem mimo tego ze karmilam piersią!, a co do libido to przede wszystkim zbadaj poziomy hormonów( koniecznie testosteron) może masz zablokowaną przysadke podwzgórze albo jajniki, wtedy będziesz musiala dodatkowo dostarczyć hormony z zewnątrz, zapewne jak masz libido 0 to pewnie się sama nie nawilżasz więc proponuje żel KY . Chociaż Cię wspomoże- na prawdę mega nawilża oczywiście lepiej żeby libido było na swoim miejscu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mariola 28l
Ja zaczęłam się odchudzać dopiero po zakończeniu karmienia synka. Wystarczyły 3 miesiące diety, stosowania Foreverslim oraz ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adipex retard kasia8807@vp.pl spadek wagi gwarantowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak ? Udało Ci zrobić badania, które kilka osób doradzało ? Karmienie piersią przyśpiesza spadek wagi, ale jak się nie karmi i je rozważnie i ćwiczy to też ubędzie nam kilogramów. Być może wystarczy wprowadzić regularność w ciągu dnia / tygodnia i pojawią się efekty, choć bez wątpienia jakbyś miała dodatkowe wyniki badań to można by było wykluczyć / potwierdzić niektóre przyczyny tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mysle, zebys udala sie do dietetyka. Specjalista jest ci potrzebny i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak nie masz czasu na fitness polecam kupno rowerka stacjonarnego badz steppera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Natasza B
Ja po roku bezskutecznych starań zastosowałam Foreverslim i w końcu się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitni244
Ja po ciąży również miałam za dużo kilogramów i już nie to dobijało że nie mogę tego zrzucić ;) po roczku mojej Tośki zaczęłam swoje odchudzanie ;) zmiany,zmiany;) zaczęłam jeść regularnie,pieczywo tylko rano;) 1,5l wody dziennie a nie jakieś napoje ;) więcej warzyw,owoców niż słodyczy;) plus suplementacja African Mango http://afrikanmango.pl plus ruchu dużo ruchu ja biegałam 3x w tygodniu a w weekend basen z mała czy też rower;) tak zrzuciłam 24kg w 3 miesiące ale nadal trzymam się tamtych nawyków i dobrze mi z tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mekiol34
Ja po porodzie długo męczyłam się by jakoś zrzucić te kilogramy;) ale w końcu zamówiłam sobie African Mango http://szczupla-kobieta.pl i tak mój apetyt zmniejszył się a ja mogłam zająć się odchudzaniem;) biegałam 3x w tygodniu na więcej nie mogłam sobie pozwolić bo nie miałam z kim małej zostawić;) a w weekend basen ale to już z dzieciaczkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez ostatnie cztery lata stosowałam różne suplementy diet,jedne kupowałam w aptece inne polecał mi trener na siłowni,ale efekty były mierne.Dopiero przy braniu Foreverslimu waga zaczęła spadać szybciej.Wiem że nie ma tabletek cud ale odpowiednia dieta plus tabletki dają naprawdę dobre efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomógł Foreverslim bo po ciąży nabrałam trochę ciała no i schudlam na nim 11 kg.Nie za drogi bezpieczny w stosowaniu jak dla mnie same plusy no i zero skutków ubocznych a ja mam bardzo wrażliwy żołądek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że to zabrzmi banalnie ale Foreverslim naprawdę działa.Mi na tych tabletkach udało się schudnąć 18 kg.Sukcesem jest to że od dwóch miesięcy nie wrócił mi żaden kilogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 29.08.2016 o 11:24, Gość gość napisał:

hej dziewczyny muszę sie wygadać bo nie wiem juz co robić. Przed ciąża wiodłam bardzo aktywne życie. W ciąży przytyłam 20 kg urodziłam przez cc- zanik tętna dziecka mimo ze miałam już pełne rozwarcie. W szpitalu spędziłam 3 tyg-powikłania, zakażenie brzucha i poparzenia. 3 MC antybiotyki i nadal mi to doskwiera, minęło 6 mc od porodu a ja nadal na plusie 20 kg i nic sie nie rusza. Nie karmiłam piersia bo nie mogłam. po porodzie zeszło 3 kg ale nim wyszłam ze szpitala znów było to samo. Tak zawsze miałam nadwagę ale teraz juz mam wstręt do lustra. 168 cm i 98 kg:( ratunku Czy jestem sama? czy ktoś tez miał podobnie- tak jem zdrowo i ruszam sie ale nic to nie daje -mam 22 lata a nie mogę siebie znieść.

A robiłaś badania tarczycy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To chyba to karmienie piersią. Sama w to nie wierzyłam. W ciąży przytyłam 15 kg. Przed ważyłam 55kg przy wzroście 160cm. Po ciąży 70kg. Jestem 5MC po porodzie, karmię piersią i schudłam 20 kg. Jednak głową do góry. Zacznij ćwiczyć, dobra dieta i powinno się ruszyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×