Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kar0lcia08

40 tydzień. Czy to już nie długo?

Polecane posty

Hej wam moje pytanie polega na tym, iż pierwszy termin miałam na wczoraj drugi na dziś trzeci mam na jutro a jeszcze jeden na 5 września. W nocy obudził mnie dosyć silny skurcz po czym nie mogłam zasnąć złapał jeszcze z dwa, trzy razy ale już słabiej. Dziś rano podczas pójścia do toalety złapał mnie również. Jak chodzę to podczas chodzenia czuje jak by mały był nisko i naciskał na pęcherz/pochwę, jak leże to nie czuję bóli jakoś mocno, dodam, że nie są te bóle regularne dlatego jeszcze nie wstawiam się do szpitala, ponieważ mam się wstawić dziś wieczorem chyba, że będą mnie wcześniej łapały regularnie. Czop mi odchodził po trochu od 31/32 tygodnia. Czy to już nie długo ? Jak wy myślicie :) To moja pierwsza ciąża więc nie wiem jak to wygląda, mam nadzieję, że mi pomożecie :) Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My niewiele pomożemy, ale lekarz i ktg tak :-) Jakby nie patrzeć, to już wkrótce. Powodzenia! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że nie powinnaś się wstawiać w ciąży bo ci dziecko odbiorą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem, planowany termin, jest tylko jeden, i to dokładnie w ostatni dzień 40-go tygodnia. Skąd u ciebie tyle tych terminów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×