Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Polaczki czego wy jeszcze nie wymyslicie, czym nie jestescie i czego nie macie?

Polecane posty

Gość gość

"Kurcze , ale ostro. ja tu sie czuje jak ryba w wodzie. Skonczylam studia , podyplomowki , znam angielski , wyszlam za maz , urodzilam syna i corke, mam swietna prace, dochody , mam samochod z klasy SUV, dom i domek w Hiszpanii. W Polsce nie mialam nic, wyjechalam jak stalam , bo jestem z domu dziecka.;-( Ja tu zapuscilam korzenie i czuje sie jak u siebie, jak ryba w wodzie. Jak ktos ma takie negatywne emocje , to lepiej aby wrocil do domu do Polski." :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale o co niby tu chodzi? tak trudno uwierzyc, ze ludziom naprawde moze sie udac za granica? niby dlaczego nie chcecie w to wierzyc> Ja i maz jestesmy w Szkocji juz prawie 11 lat. mam dziecko z szkole podstawowej (tu sie zaczyna w wieku 5 lat). jeszcze 1,5 roku temu mielismy najzwyklejsze prace. Maz chodzil tu do college 3 lata na Visual Communication: Graphic design, Edinburgh College (byly Telford) od roku maz ma prace jako Digital Designer. w ciagu roku mial 3 podwyzki i to nie o 20p na godzine ale znacznie wieksze. Ja od prawie roku mam wlasny biznes, wlasna dzilalnosc zwiazana z SEO. tak trudno uwierzyc? a jednak sie da. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie, nie mam domku w Hiszpanii (choc bylam w Hiszpanii 2 razy nawiasem mowiac) i nie mam super auta bo wcale nie mam auta - bo nie chcemy miec samochodu ze wzgledow ekologicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylo sie uczyc w PL. a nie rzucac w szkole kamieniami. Pompa jak hooy z osrusow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojeju same Polaczki biznesmeny Wiocha Hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to smieszy. Przyjedzie taki polak , dostanie troche wiecej kasy niz w PL (ktora wyda mieszkanie, transport, ktory jest cholernie drogi w tym smierdzacym UK) i pracuje za 4 lokalnych :D:D A no tak, od czasu do czasu poleci Ryanair'em na holiday all inclusive :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmowu ta cizia od tych linkow i seo zalozyla watek, seo to najwiekszy syf spamerski. Byznesmeny pojechaly na gotowe do uk i szpanuja:D ale milo ze kaske slecie taka wasa rola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ja zalozylam ten watek tylko jakis desperat-zazdrosnik. nie wysylam kasy do Polski bo i po co. owszem wydaje w Polsce ale to chyba normalne na all inclusive nie latam wole sama wszystko poreserwowac a skoro seo to syf i niby takie to latwe, to ciekawe czemu za to tak dobrze placa i nie robi tego kaazdy?? wiesz ile ja mam na godizne? nie mam stawek godzinowych w zasadzie ale jakbym to miala w taki sposob przeliczyc to mam na godzine od 16 do nawet 28 funtow. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jprdl milcz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, co innego mozesz napisac, jak tylko cos takiego , skoro zal d/u/psko sciska znikam stad poziom jak zwykle ten sam czyli zenada. wchodze tu z 3-4 razy na miesiac i zero poprawy a wrecz pogorszenie przez takich trolli jak ty, zalosna istoto zegnam. bez odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybys naprawde to miala co wypisujesz to bys tu tak czesto nie wchodzila :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wg ciebie jest wymyslanie? To są podstawy a jak ktoś ma więcej to też żaden sukces raczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podstawy taaaa Jak ktos jest z domu dziecka to nic nie ma na starcie, i mu bardzo ciezko, Polakow w Anglii nie lubia, wiec szansa na awans - 0%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahah wyjechala szpanuje zarobkami bo mysli ze wypadla sroce spod ogona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast tu z zalu hejtowac, du/pa w troki i sami doróbcie sie choc ulamka tego :P Choc w sumie , skoro nie wierzycie w jakikolwiek sukces to go nie osiagniecie, robole tez potrzebni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swinio i czym się chwalisz. W Polsce ludzie maja lepsze samochody niż ty dzifko, lepsze domy itp. To że byłaś w PL nieudacznikiem, to tylko i wyłącznie twoja wina. Lubisz swinio lizać jaja i być zapinana od tyłu? Swinio lubisz lizać jaja, co nie swinio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:36 Nie jestem robolem :P nie wierze w wasze przechwałki buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszni jesteście. I tak, to są podstawy. Jeśli dla was to takie luksusy to nie wiem z jakich slumsów w PL jesteście (nawet jeśli, to trzeba być niezlym debilem zeby sobie za granica nie poradzić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na gotowe ty nedzna qrwo? :D malo wiesz smieciu. ja na kazdy grosz czy pensa zapracowalem w przeciwienstwie do ciebie bo ty gnijesz u matki na garnuszku cale zycie i nie wiesz co to praca pedale je/bany. wszystko co mam zawdzieczam sobie a tobie czarny wielki ku/tas w ta osrana zazdrosna doope :D :D :D :D :D kocham Cie UK!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:23 nie mam znajomosci :P nie umiem ciulac kasy :P Zagranice wyjezdzaja matoly i robole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybys naprawde to miala co wypisujesz to bys tu tak czesto nie wchodzila :P :D a co to za problem wejść na forum, skoro pracuję w domu, na komputerze, praca w Internecie? tak ciężko jest mi otworzyc nowy tab i wejść na kafeterie? poza tym zwykle wchodzę na dział o wychowywaniu dzieci, poczytuję też czasem o fitnesie i bieganiu. bo biegam ot co. żaden problem wejść na forum - i Ty dobrze o tym wiesz. nie przesiaduję tu godiznami np. teraz weszłąm bo akurat piję moją popołudniową kawę , pracować skończyłam, czytam sobie wiadomości na Guardianie oraz sprawdzam fb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jutro wpływa mi kolejna wypłata i rezerwuję wyjazd na Boże Narodzenie - i nie, nie do Polski. do jednego z najdroższych państw w Europie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosci ludzie nawet nie rozumieja sensu powiedzenia "sroce spod ogona wypasc" :D :D :D :D :D :D :D Kocham kafeterie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"W Polsce nie da sie żyć " i "zarabiam £1000, mozna żyć " Buhahahah beka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja pierwsza pensja w UK to było 2.170£. Jednego w życiu żałuję: dlaczego mieszkałam w PL 24 lata? Gdybym wyjechała wcześniej nie straciłabym tyle lat. Ale to nic. Szybko nadrabiam straty. Do PL nigdy nie wrócę. Tam każdy dzień to dzień bezpowrotnie stracony. Dam wam jedną dobrą radę: jak chcecie normalnie żyć to wypad. Im prędzej tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest smutne ale z tego kraju ludzie uciekają od setek lat. Jak nie wojna, to system a zawsze nierówności społeczne i walka o byt. Na zachodzie jest łatwiej żyć i jak długo tak będzie tak długo ludzie będą stąd uciekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:10 Buhahaha chyba cie pojebało, wyjazd zagranicę jest nizin społecznych, łysych pał i mend, ja mam 15 tys za biurkiem i luzik a wy sie tam babracie z arabami w jukeju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kogo debilko obchodzi twoja pensja:DByle murzyn zarabia z palcem w doopie 2000f. W uk nigdy nie bedziesz miec tyle rozrywek co w PL. Zapamietaj to sobie c***o:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa masz rozrywki w plu :D chyba tylko wiejskie potancowki dla wiesniakow bingoli :D aaaaa i od 20 chyba lat bedziecie mieli lm w tym roku :D a w uk co tydzien i to kilka spotkan, to samo jest w innych kwestiach np muzycznych, w plu raz na kilkadziesiat lat dobra impreza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byle Murzyn zarabia £1000 , a nie £2000. £2000 to zarabiaja specjalisci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×