Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Digrad

Dziewczyna ze mną zerwała bo zaproponowałem jej powiększenie piersi

Polecane posty

Gość gość
Dziwi mnie, że analogia z penisem do ciebie nie dociera. Nie poczułbyś się beznadziejnie, gdyby partnerka powiedziałaby, że chciałaby, byś powiększył sobie fiuta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość facetów woli naturalne. Tuningować możesz swojego grata, a nie dziewczynę buraku. To nie jest twoja zabawka. Ona jest zadowolona z rozmiaru swojego biustu. To co ty lubisz nie ma znaczenia. Popraw siebie jak ci się nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chomiczekk
Moja koleżanka ma duże cycki, ale jej pasują, bo generalnie jest "większa" ode mnie, tyłek też ma szerszy (szerokie biodra) i to wszystko układa się w całość. Szczupłe dziewczyny zwykle mają mniejsze piersi, bynajmniej ja znam tylko takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Digrad
Ona nie jest dla mnie lalką do seksu, kocham ją, bardzo mi się podoba, chciałem by była jeszcze piękniejsza i żeby nasz seks był jeszcze lepszy, co w tym złego? Miliony kobiet robi operacje i są zadowolone z efektów, ona z pewnością też lepiej by się czuła. Powiększyłaby tylko o 3-4 rozmiary, ewentualnie 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chomiczekk
Teraz właśnie oglądam jej foty na fb i figura klepsydry jest spoko, ale mimo wszystko nie zazdroszczę tak pełnych kształtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Digrad
a ja już mówiłem że małego nie mam, a i dziewczynę bolało w niektórych pozycjach, więc te porównanie nijak się ma do piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz dlaczego zerwała? Nikt nie chce być z pustakiem dla którego kobieta jest kolejnym przedmiotem. Wiesz, że inteligencja ma znaczenie? Jesteś głupi autorze. Z takimi się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boleć kobietę w różnych pozycjach może i przy 12 cm członku chłopcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli TO porównanie penisa dla ciebie nijak ma się do piersi to jesteś: a.) tępy i pozbawiony empatii - umiejętności odnalezienia się w czyimś położeniu b.) tępym prowokatorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha samocha 1234
Popieram Cię autorze, każda rasowa locha powinna mieć balony, pozdrawiam te co mają wypryski i muszą staniki wypychac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uświadomię cię chłopcze, że powiększone piersi to problem. Nie będę pisać jakie, dużo tego na internecie, ALE cycuszki po takiej operacji nie są mięciutkie i gładziutkie. Skóra jest naciągnięta, a biust jest twardy i uczucie kiedy dotykasz biustu w pewnych miejscach i wyczuwasz linię/wzgórek między silikonem, a prawdziwym ciałem jest co najmniej obrzydliwy (dotykałam). Wyobraź sobie jak by ci dziewczyna kazała jajka z moszną powiększyć. Potrafisz sobie wyobrazić dwie większe kulki między nogami, które fajnie wyglądają, a są strasznym problemem w życiu codziennym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację, milion kobiet robi operacje. Różnica jest taka, że one to robią dla siebie. Jeśli dziewczyna tego chce to to jest ok. Facet nie ma prawa zaproponować czegoś takiego. Ona nigdy nie sugerowała, że powinieneś coś poprawić. Na zakończenie powinieneś dostać prętem po jajach. Przecież ból to nic takiego, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Digrad dziś Napisałem że sam bym za wszystko zapłacił. Przecież bardzo rzadko zdarzają się jakieś komplikacje a i też warto się poświęcić bo po tym wszystkim byłaby o wiele piękniejsza, bardziej kobieca, a ja z chęcią bym rozpieszczał, masował jej biust usmiech.gif x x tak jak ta Szwedka co przyjechala do PL na powiekszenie piersi. ktos wie czy juz sie wybudzila ze spiaczki, czy umarla - bo byla afera? x w tv sniadaniowej - ktoryms z programow - ost. byl reportaz - implanty piersi -czy miliony kobiet nosza w sobie tykajace bomby? nie ogladalam x jak sie da to tylko odessac tluszcz z innego msc na ciele i wsadzic to w cycki. da sie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Digrad
wiem że nie są miękkie ale wiem, że za jakiś czas (tak po 6 miesiącach) robią się miększe (czytałem o tym), w dotyku nie są na pewno złe jakby chciała żebym sobie jajka powiększył to bym to zrobił bo wiedziałbym że byłbym dla niej bardziej atrakcyjny a ja chciałbym w końcu kupić dziewczynie jakiś seksowny stanik, bieliznę, a nie że ona albo nosi topik albo w ogóle nie nosi i się odsłania ale są pary gdzie chłopak namówi kobietę i ona sama potem jest zadowolona że się zgodziła a nie fochy strzelala i zrywala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już to widzę ;) Gdyby chciała to sama by coś znalazła. Silikony to przeżytek. Teraz piersi można powiększyć w 15 minut, ale to jest droższe i trzeba po ok. 2 latach powtórzyć. Tego nie zaproponujesz bo chcesz załatwić sprawę po kosztach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Digrad
gość dziś a jaki to sposób jeśli można wiedzieć? i jak duży jest efekt? może na ten zabieg się zgodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że to był wypełniacz i że zabieg jest krótki i prawie bezbolesny. Był ostatnio taki temat na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze zrobiła ze zerwała jej ciało jej sprawa ty bys i tak ja z czasem zostawił,a poza tym nie kazda kobieta z duzym biustem jest seksowna jesli jest otyla sa faceci ktorzy lubia sportowe biusty i jedrne wiec napewno tyakiego znajdzie lepsze to niz byc z toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynę uraziłeś jak tylko można najbardziej. Mówiąc jej to, co powiedziałeś, zobaczyła, że jest dla ciebie wyłącznie obiektem seksualnym i nic w niej więcej nie widzisz, bo patrząc na nią widzisz wyimaginowane balony, myślisz o tym a nie widzisz dziewczyny. Nie widzisz JEJ wcale. Odkryłeś się autorze i masz to, na co słusznie zasłużyłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleś, ty się dziwisz, że z tobą zerwała? Wyraźnie dałeś jej do zrozumienia, że jest dla ciebie mało atrakcyjna, a przecież "nie samo ciało mnie podnieca, ale ty w nim". Nawet jeśli jesteś fanem dużych biustów to jej powinien być dla ciebie wyjątkowy, bo to właśnie JEJ piersi. Ktoś może nie lubić kręconych włosów, ale u swojego partnera je kocha, bo to jego włosy. Po za tym, pokazałeś jej tylko, że patrzysz na nią głównie jako obiekt seksualny, a przecież uroda minie, a na starość nie będziesz o czym rozmawiać kierując się tylko tym kryterium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.estheticon.pl/cenniki/powiekszenie-piersi-macrolane Zabieg z użyciem żelu macrolane. Pamiętaj, że lepiej wybrać lepszą niż tańszą klinikę. Piersi można powiększyć o 2 rozmiary. Efekty nie są trwałe. Pamiętaj, że to Twoja dziewczyna ma tego chcieć. Jeśli to też jej nie będzie pasowało to znaczy, że nie chce nic zmieniać. Jaki rozmiar biustu ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po za tym, proszę: http://www.007b.com/breast_gallery.php Tu masz galerię PRAWDZIWYCH kobiecych biustów i kobietki, każdy jest piękny! A PRAWDZIWY mężczyzna nasz biust doceni, bo właśnie - jest nasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech, co za egoista, pozbawiony empatii knur. Teraz dziewczyna będzie się czuła gorsza, bo jej tłuszcz się na klacie nie ulokował w odpowiedniej dla fagasa ilości. Przykre. Bardzo dobrze, że zerwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez bym z toba zerwała ,na odchodne oprócz w pysk to bym cie zdradzała i udawała ze wszystko ok a potem odchodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, że Candice Swanepoel ma małe piersi i zarabia miliony jako modelka VS? Osoby, które prowadzą najlepsze agencje modelek na świecie twierdzą, że Polki są strasznie zakompleksione. Trzeba z nimi długo pracować bo nie wierzą w siebie. Takich p********h księżniczek ( facetów ) jak u nas nie ma nigdzie. Wpędzasz dziewczynę w kompleksy. Daj swoje zdjęcie przystojniaku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Digrad
mówiłem jej nie raz że bardzo mi się podoba, jednak chciałbym żeby miała większy biust bo jestem pewien że wyglądałaby o wiele bardziej seksowniej nie raz mówiłem jej że ja kocham i że jest śliczna i nie patrze na nią tylko pod względem seksualnym . nie wiem jaki ma rozmiar, ona prawie wcale nie chodzi w stanikach, a jak już to zakłada taki sportowy, a na nim nie ma rozmiaru, raz kiedyś zamawiała przy mnie stanik na jakieś stronie i tam miała wpisany rozmiar chyba 30F cokolwiek to znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Digrad
mam nadzieje że na ten zabieg z użyciem żelu się zgodzi :) 2 rozmiary to nie dużo ale zawsze coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sciemniaj ,przecież zerwała po co wałkujesz temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Synku weź już nie piertol, bo kartofle gniją w piwnicy od tego twojego mędzenia o dużych cycach. Lubisz to lubisz, twoja sprawa, nie każdy lubi , widocznie twoja wymyslona panienka nie lubi. Nie musi. Jak dorośniesz i nie będziesz już pisał prowokacji w necie i może będziesz miał dziewczynę, może z chociaż jednym cyckiem to zrozumiesz, ze życie nie polega na tym zeby ci robić dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba jesteś baba provokatorką ,jakby zerwała to bys nie analizował na co jeszcze się zgodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×