Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

taksówka

Polecane posty

Gość gość

Jak taksówka w Krakowie najlepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy galerii krak. srebny merc., facet z wygladu jak Kotanski - siwawy, czarna skora, w odtw. zawsze plyta best of B. Suflera. 2 razy przejazd w 2 lata - 1 raz przy Takie Tango, 2 raz przy 5 bieg czy cos w tym stylu. uwielbiam tego pana - wierny swoim gustom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to najlepsza taksówka w Krakowie to http://radiotaxi919.pl/. Zawsze są na czas , a co najważniejsze maja atrakcyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uber najlepszy! Ja jezdżę Uberem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dość często jestem w trasie w delegacji własnym autem ale też pociągiem czy nawet samolotem. Zwiedziłem już całą Polskę i wiem, gdzie lepiej jechać autem a gdzie spokojnie wsiąść do pociągu i z jakich rozwiązań najlepiej skorzystać. W moim rankingu najlepiej wychodzą Katowice i tamtejsza korporacja taksówkowa http://tele-taxikatowice.pl/. Z TeleTaxi jest tanio, szybko i bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megan

Jeżeli jesteś z Krakowa lub wybierasz się do Krakowa i zamierzasz podróżować taksówkami to polecam korporację Radio Taxi „DWÓJKI” ( 196-22 lub (12) 422 22 22) i masz 100% pewności, że dojedziesz na czas i nie zapłacisz miliona monet za trasę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ottik

Zdecydowanie radiotaxi919.pl Są zawsze na czas i z cenami nie szaleją. Najlepsza taksówka w Krakowie, z innych prawie nie korzystam. Maja też taksówki bagażowe, ostatnio również z tej opcji korzystałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta

Jak dla mnie najlepszy Glob Cab Taxi polecma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikosz

Zgadzam się, że z Krakowa to Radio Taxi 919, lubię ich. Dobre ceny, spoko kierowcy, punktualni są, rzadko zdarzają się opóźnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej lubię jeździć. Nie lubię taksówki. Podczas jazdy czuję się spokojniejszy niż pasażer. Nawet kiedy nie podróżuję samochodem, staram się wypożyczyć samochody https://rental24h.com/pl/poland/poznan-airport-lawica/budget . To nie jest drogie. jest wypożyczalnia samochodów budżet . To jest wygodne. Auto jest zawsze w pobliżu

Wiosną wynajmowałem także samochody w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma

Znam firmę Radio Taxi „DWÓJKI” z Krakowa i polecam korzystać z ich usług bo naprawdę szybko można dojechać na czas i nie zapłacić worka pieniędzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata

Mi ostatnio  Radio Taxi 919 przywiozło zakupy jak byłam chora i nie byłam w stanie iść do sklepu. Bardzo fajna korporacja taksówkarska, kierowca był przemiły no i nie zapłaciłam za to wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinka

 www.tanietaxi.slupsk.pl telefon to 531015421 Słupsk Ustka dobra cena, płatność kartą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w pracy często zamawiamy taxi, free now jest najlepsze. Szybko podjeżdżają, mają w porządku kierowców i nie muzę się martwić że zamiast jechać do celu to zrobi sobie wycieczkę krajoznawczą. Mają też kilka fajnych ułatwiń dla klientów biznesowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×