Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćniezdecydowany

Co wybrać, buzię czy figurę ?

Polecane posty

Gość gośćniezdecydowany

Nadchodzi czas, żeby w końcu się zdecydować, kręcenie z dwoma na raz nie dla mnie no i nie w porządku wobec nich. Tylko nie wiem, którą mam wybrać, jedna ma figurę jak modelka, pupa, biust, wszystko propocjalne, ideał kobiecości, tylko nie mogę zrozumieć, dlaczego Bozia pokarał ją taką twarzą. Nie mogę się na nią patrzeć. Druga z płaskod***em, cycki jak u krowy, ponad 180cm, za to buzia aniołka. Co wy byście wybrali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj im spokoj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćniezdecydowany
Dlaczego ? Nie chcę być sam, one też wykazują zainteresowanie ale nie będę postępował jak muzułmanin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawikzewsi
Głosuję na figurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za buzia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus8784
Tej z figurą załóż wór na głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćniezdecydowany
Naprawdę śmieszne. Najchętniej poobcinałbym jej głowy i pozamieniał. Dlaczego świat jest taki niesprawiedliwy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie piszesz o charakterze? Provo? Ja mam dwa w jednym u swojej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćniezdecydowany
Jesteśmy dopiero na etapie „poznawania” się. Na razie mogę tylko powiedzieć, że ta z buzią jest bardzo miła, fajnie się z nią rozmawia a ta z figurą jest bardzo pewna siebie, przebojowa, nie można się z nią nudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawikzewsi
Najpierw sprawdź jak się spisują w łóżku i nie śpisz się z decyzją bo może potrzebują poćwiczyć. Bądź alfą a nie pożałujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćniezdecydowany
Jestem wzrokowcem, dlatego z tą z figurą pozostaje tylko na pieska, ewentualnie 6x9. Z tą z buzią mógłbym normalnie, tylko od pasa w dół musiałaby się czymś zakryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej tAka która bedzie ci odpowiadać pod każdym względem. A jak jesteś przecietniakiem to ucz się manier bo widać ze u ciebie z tym na bakier, a zadna nawet brzydka nie vhce wiesniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadna bo nie jestem desperatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadna, poszukaj kolejnej, du/pku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybierz żonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że twarz. każda figurę można w kilka miesięcy wymodelować ćw i dieta. wystarczy że jej wcisniesz kit że niezdrowy tryb życia prowadzi do wielu chorób, że tłuszcz trzewny niezdrowy, że chcesz z nią chodzić na siłke. ja bym wybrała twarz u faceta a potem go na siłke brała i pracowała nad jego ciałem , a nie wymagam super ekstra ciała, byleby była kondycja, siłą i bez wielkiego bębna piwnego. w twarz patrzysz, twarz calujesz, usmiecjasz się itd. dziwne pytanie, dla mnie oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Atrakcyjna kobieta to kobieta ładna, zgrabna, wysoka, z długimi nogami, fajnym tyłkiem i dużym biustem. Takiej się szuka, a nie jakieś kompromisy buzia czy figura. I jedno i drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki, mam 1,64 m, moje nogi rowne 82cm, w biuście 88cm zatem E65 to nie jest duży biust. to już wiem czemu jestem samotnym karakanem. może czas pójść w politykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawikzewsi
Nic nie wymodelujesz bo figura to przede wszystkim kości sam mam wąską klatkę piersiową a szeroką miednicę i nic z tym nie zrobię i buzię może bym miał ładną gdybym miał aparat w dzieciństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćniezdecydowany
Biust jeszcze zniosę, jest imponujący ale jak kobieta może nie mieć tyłka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Durne provo x ale jeśli z jakimś przyczyn jakiś głupek by miał taki dylemat to odpowiem buzia na ulicy i wszędzie patrzysz na buzię i patrzą na buzię żeby najpiękniejsza figura a twarz brzydka to mówię nie każdy powie ale brzydka kobieta x jeszcze raz powtarzam głupie provo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a 89 w biodrach jest ok, czy tu nie chodzi o obwód a o sterczące poslady? da się po obwodzie bioder stwierdzić czy jest dup.ka czy jej nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
89 to mało, sucha jesteś, moja ma ok 100 i mogłaby przytyć ale nie chce zato ma miękka i odstajaca płaskim mowie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćniezdecydowany
Nieważne 89 czy 100, musi być przynajmniej kilkanaście cm różnicy miedzy talią a biodrami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawikzewsi
Ja bym brał figurę uwielbiam talię i pupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Talia i pupa a ruda, piegowata, bez zębów i z odstajacymi uszami. X lepiej przyznaj się ze ładna nie jest zainteresowana i ta ci pozostała. X weź mnie nie rozsmieszaj :D i nie tłumacz się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta brzydką to jest czy był ktoś kiedyś zainteresowany juz czy tylko ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Twoim miejscu trochę rozumu dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×