Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jemu chodzi tylko o jedno???

Polecane posty

Gość gość

40-letni (wolny) facet flirtujący z 26-latka. Raz patrzy głęboko w oczy, takimi maślanymi oczami, a raz gapi się bezpośrednio, wręcz bezczelnie na cycki i moje krocze/biodra, wie że to widzę. O co może chodzić? Gdy facet patrzy w ten sposób, to znaczy, że chodzi mu tylko o to, żeby przelecieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak patrzy na krocze i cycki to wiadomo o co mu chodzi po głowie :P Gdyby patrzył ci w oczy, to można by mieć nadzieję na coś poważniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chce ci spenetrować miednice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc właśnie czasem patrzy długo i głęboko w oczy, a czasem bezpośrednio na cycki, uśmiechając się przy tym jeszcze tak dwuznacznie, i co najlepsze on wie, że to widzę! nie wiem, jak to odbierać, nie ma mowy o żadnym szybkim seksie bez zobowiązań, moglibyśmy się poznać, ale nie chcę się rozczarować, jeśli jemu chodzi tylko o seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie że o seks debilko.Napewno nie o twój glupi mózg i p**********e zachcianki i marzenia hahaha.Pytasz a sama wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spenetruje cię kilka razy i kop w dupę. TO OCZYWISTE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób mu loda i zobaczysz jak akcja się rozwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz znac jego prawdziwe intencje napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to arocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli aż tak nie potrafi pohamować popędu jak opisujesz, to niestety ale ma chęć na kilka chwil zapomnienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×