Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samej na wakacjeee

Jechać samej nad morzem?

Polecane posty

Gość gość
Kołobrzeg to dobry wybór - tym bardziej, że pogoda dziś i w najbliższych dniach będzie super. Spacerować jest gdzie a szczególnie polecam wycieczki rowerowe cudowną ścieżką w stronę Ustronia Morskiego - to moja stała trasa w wakacje. Pewno że warto przyjechać nawet samotnie nad morze by przez chwilę nieco podładować akumulatory. Na szczęście sezonowa "stonka" już wyjechała i dopiero teraz robi się przyjemnie nad morzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem wyjazd to bardzo fajna sprawa. Może tam kogoś poznasz. Dużo samotnych osób wyjeżdża na wakacje. Mogę Tobie polecić bardzo fajną stronę, na której znajdziesz ciekawe oferty noclegowe. http://otonoc.pl/ mają tutaj bardzo duży wybór. Każdy znajdzie ofertę, która będzie odpowiadała jego upodobaniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedź i koniecznie weź ze sobą słownik. Kurde co to SAMEJ? Nie powinno być sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam sama w Gdyni niedawno, polecam, długie spacery, morze, spokój, dobre książki pochłonięte nad morzem.Wielu ludzi podróżuje bez towarzystwa i wcale nie jest nudno, można wynająć rower, skorzystać z silowni polowej z widokiem na morze. Jak ktos lubi wycieczki objazdowe zorganizowane to można skorzystać z tej opcji oczywiście, ale ja np. wolę swobodę manewru i nie chciałabym sie uzależniać od narzuconego harmonogramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwrzesien
A może w gory? Ja w gory....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te posty, co kilka minut:, to raczej pisze ta sama osoba, napędzająca klientów do wyjazdu w niskim sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkkkaaaaaaaa
Tak, mój błąd,JECHAĆ SAMA nie SAMEJ. Wczoraj wróciłam,pogoda przeeepiękna,wypoczęłam.Na plaży cisza,spokój, czyli to co lubię.Brak tłumów. Polecam każdego kto chce doładować akumulatory.Oczywiście jeśli ktoś lubi samotność,ja jestem do niej przyzwyczajona.Poznałam w podróży kilka osób,z którymi można było miło porozmawiać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, Super, że się zdecydowałaś. Ja czasem lubię się zupełnie sama gdzieś wypuścić( nie jestem singielką).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka887
Jakiś czas temu byłam z koleżanką tu, https://www.facebook.com/HotelGrandCru fakt byłyśmy razem, ale ona jednego dnia była na konwencie, a ja sama spacerowałam, nie czułam się głupio. Odpoczęłam, ogólnie bardzo udany wypad, jak zwykle u nas nad morzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×