Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samej na wakacjeee

Jechać samej nad morzem?

Polecane posty

Gość samej na wakacjeee

Niestety ale nie mam z kim jechać a sama w domu nie chcę siedzieć.Chciałam wyjechać na kilka dni nad morze,ale ....tak się zastanawiam co ja tam sama będę robić i czy nie będzie mi głupio? Ktoś z was był sam na wakacjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samej na wakacjeee
nad morze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotnie na wycieczkę stacjonarną bym nie jechała... Będziesz się tylko dołować widząc wokół zakochane pary i jeśli nie masz osobowości bardzo towarzyskiej - nie poznasz raczej nikogo bliżej... Natomiast fajną opcją dla samotnych są wycieczki objazdowe. Ludzie zwiedzają w kupie, w jednym autokarze, gdzie nawet samotna osoba czuje się jako część większej zbiorowości. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samej na wakacjeee
Nie zakładam ,że kogoś poznam,nie jadę tam po to,chciałam tylko trochę pooddychać i"innym "powietrzem i gdzieś wyjechać i nie siedzieć w domu. No właśnie tego się boję,że tak będę się czuć. Nigdy nie byłam sama na wakacjach nie wiem jak będzie, mam obawy,ale pragnienie zobaczenia morza jest silniejsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedź i nie krępuj się! Kiedyś musi być ten pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama na wakacjeee
Mam nadzieję,że pary wokół mnie nie zdołują mnie aż tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd jesteś? I dokąd ewentualnie nad morze chciałabyś jechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama na wakacjeee
Myślałam o Świnoujściu,Kołobrzegu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc4646
Zapraszam do Kołobrzegu, we wrześniu już normalnie, nie ma tak duzo ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama na wakacjeee
Tylko samej co warto tam robić/zobaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samej to trochę takie...żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to pomysl...rano wstajesz, idziesz na samotne śniadanie, potem spacer nad morze, pomoczysz nogi w wodzie, poczytasz książkę, kupisz se rybkę i to by było na tyle. Byłam kiedyś tylko z dzieckiem myślałam ze rzucę sie z nudów do morza - nie polecam chyba ze na dwa dni i do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykup kurs żeglarski i naucz się żeglować. Najpierw na Mazurach na przykład. 100 razy ciekawsze zajęcie niż wyjazdy "na plażę". Poznasz mnóstwo nowych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samej nie jedz bo to zły pomysł, za nudzisz się na śmierć i nic nie odpoczniesz bo będziesz nuda zmęczona. Byłam kiedyś z mama i ciocia i myślałam że z nudów się skończę a jak było jakiejś towarzystwo w moim wieku to mnie nie puszczaly bo nie wiadomo co to za typy są. Miałam 19 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja marzę o tym, żeby gdzieś samej pojechać - chodzić gdzie chcę, kiedy chcę i na jak długo chcę, spać jak długo chcę i jeść co chcę i żeby nikt mi gitary nie zawracał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam takie marzenia i jeszcze by telefon wył. Ale to nierealne ,za młodego syna mam , myślałabym non stop co w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zupelnie tego nie rozumiem.Mieszkam nad morzem, mam meza , bardzo dobrego, ale na plaze i tak chodze sama, bo maz nie lubi, sama czesto chodze wzdluz morza, bo jest fajnie,czasem sama do kina pojde,skoczę cos zjesc, ludzie, no po co doroslemu czlowiekowi nianka! Nie rozumiem, jak mozna sie z soba samym nudzic i jeszcze myslec, ze głupio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Ja zupelnie tego nie rozumiem.Mieszkam nad morzem, mam meza , bardzo dobrego, ale na plaze i tak chodze sama, bo maz nie lubi, sama czesto chodze wzdluz morza, bo jest fajnie,czasem sama do kina pojde,skoczę cos zjesc, ludzie, no po co doroslemu czlowiekowi nianka! Nie rozumiem, jak mozna sie z soba samym nudzic i jeszcze myslec, ze głupio! x ale przykład dalas, ty tam mieszkasz to cos innego, to tak samo jak ja mieszkam w bloku i często sama do parku na spacery chodze, albo do biedronki na zakupy...takie porównanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale przykład dalas, ty tam mieszkasz to cos innego, to tak samo jak ja mieszkam w bloku i często sama do parku na spacery chodze, albo do biedronki na zakupy...takie porównanie. xx No ale dlaczego ma byc głupio? czy kobieta ma na czole napisane, ze mieszka nad morzem czy tez przyjechala? I co jest dziwnego w samotnych spacerach po plazy? Poza tym nie raz bylam sama na wakacjach, tak nad morzem, jak w górach,mąz lubi bardziej wyczynowe sporty, ja nie, to co, mamy sie katowac? I wygodniej mi samej niz z towarzystwem, z ktorym musze się licyc. Kazdy sie relaksuje jak lubi, ale nie rozumiem, co w samotnym wyjezdzie ma byc głupiego? Niby kto ma oceniać,ze to głupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto masz męża a wolisz samotnie spędzać czas, piszesz ze nie rozumiesz problemu autorki a ja mogłabym napisać tobie to samo . Jednak znam życie i żadna z was mnie nie dziwi to sie nazywa empatia. Radzę przyswoić ten termin .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym jechała. W wielu miejscach tez byłam sama. Nie ma w tym nic złego :) Kołobrzeg polecam jest bardzo ładny a i wiele ciekawych miejsc ma do zobaczenia :) Pospacerować nad morzem tez można. I ładna promenada :) Starówka, port jachtowy, latarnia .... Wszystko zależy od nastawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama na wakacjeee
Postanowiłam,że ....pojadę. Mam nadzieję,że nie będę się czuła nieswojo sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze możesz popisać na kafe jak będziesz się nudziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama na wakacjeee
Nie biorę laptopa,a w tel.nie mam internetu:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym sie tez do Kołobrzegu wybral sam to juz dwoje samotnych ze moze trafimy na siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do Gdańska i możesz wynająć na cały dzień mój stateczek ze sternikiem i opłynąć Gdańskie kanały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawno temyu bylam sama, bo umowiona kolezanka nawalila. Nie polecam, jest smutno. Ktos zaproponowal wycieczke objazdowa - to jest bardzo dobry pomysl, bo masz co robic, jestes w grupie, pogadasz z roznymi ludzmi. Inna opcja sa wakacje specjalnie dla singli. Wszyscy sa sami. Ewentualnie wczasy odchudzajace lub inne tematyczne, wtedy czesc osob tez jest sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, jak już wróciłaś to napisz jak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szok, ile tu dziwakow... w swoim towarzystwie wam nudno? Trzeba wam jeszcze ludzi? Ja pracuje z ludzmi, jestem towarzyska, ale lubie tez samotność sama ze soba. Nigdy sie nie nudzę i nie potrzebuje nikogo do szczęścia, marze o samotnych kilku dniacj! Ale mąż mnie nie puści hehe. Strasznie nudne i nieciekawe musicie byc, skoro same ze soba nie wytrzymujecoe, albo jak niektóre wyzej, nawet z rodzina sie nudzicie... Nawet mi was nie zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedź, wypoczywaj, nie będziesz jedyna. Znam wiele osób, które wręcz czekają na wrzesień nad morzem, bez rodzin z dziećmi i tłoku. Nie będziesz się nudzić a może nawet kogoś zapoznasz. Nie mam na myśli od razu partnera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×