Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DLV

Czy ona na mnie leciała, czy mi się wydawało?

Polecane posty

Podsumuję zachowanie mojej koleżanki z pracy. Czy jeśli ona sama z siebie oferowała mi pomoc (kiedy ewidentnie nie była mi potrzebna), ponadto prawie zawsze, kiedy nasze spojrzenia się spotykały, robiła "buźkę" ( :) ), a dwa razy prowokowała mnie do rozmowy, to czy znaczy, że chciała mnie zainteresować swoją rozmową? Dodam, że za bardzo z nią nie gadałem, bo raczej małomówny jestem. Pytam, bo się zastanawiam, czy teraz spróbować pojawiać się w okolicach jej nowej pracy, czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalomownyinaczej
mnie też się kiedyś wydawało że one wszystkie na mnie lecą, dopiero później zauważyłem że one tak lecą na każdego, zwróć uwagę jaka jest w kontaktach z innymi facetami, w nowej pracy pomaga nowym pracownikom :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam jak zwrócić uwagi, bo już dwa lata (ponad) z nią nie robię i ponad dwa lata (od kwietnia 2014) się z nią nie widziałem. Parę miesięcy temu być może widziałem ją na ulicy, ale odległość była spora i nie mam 100% pewności, że to była ona... A poza tym raczej nie przypominam sobie, by w stosunku do innych tak robiła. Z resztą, nikt inny nagminnie nie robił do mnie buziek... Raz nawet przypadkiem usłyszałem, jak się o mnie pytała jednego kolesia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam podobna sytuacje. Podobal mi sie kolega z pracy. Zawsze chetnie z nim rozmawialam, na jego widok sie usmiechalam. On prawil komplementy. Potem juz nie pracowaliśmy razem. Po jakimś czasie odezwal sie z pytaniem co u mnie, potem znowu po miesiącu pytal co slychac. Napisalamu wtedy, ze musze sie z niego wyleczyc, napisalam wszystko co czuje. Widac te komplementy z jego str. Nic nie znaczyly, bo stwierdził, ze wiedział, ze go lubie ale nic wiecej. Napisal ze trzeba sie spotkac zeby o tym porozmiac, ale do dzisiaj milczy.. co o tym sadzisz? Z perspektywy faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawikzewsi
Czasem kobieta jest po prostu miła a facet myśli że to podryw. Ale jakie to ma znaczenie jeśli Ci się podoba to możesz próbować ją uwieść jak każdą inną kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18:27 - Po mojemu jesteście dziwakami, którzy sami nie wiedzą, czego chcą... prawikzewsi - Problem w tym, że ja nie umiem uwodzić. Po za tym słowo "uwodzenie" źle mi się kojarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×