Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jaka lekka spacerówka?

Polecane posty

Gość gość

Hej dziewczyny :) Niedługo kończymy przygodę z wózkiem 3w1 i szukamy spacerówki która będzie nieduża, lekka, wygodna w prowadzeniu macie pomysły? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na stronę, na której znajdziesz najlepsze spacerówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podlaczam sie do pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś Recaro Easylife? Jak oceniacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Baby Design Mini (2014, 2015, wcześniejsze nie). Wózek lekki (jakieś 7-8 kh, nie pamiętam, ale spokojnie daję radę, jesli gdzieś trzeba, wnosić czy znosić wózek po schodach razem z dzieckiem i wszelkimi tobołkami.. a niska jestem), mały. Jak na tego typu wózki to ma kółka odpowiedniej wielkości, jedną rączkę, koszyk bardzo łatwo dostępny i mieszczący sporo (ja tam czasem targałam takie kg, że hej). Budka ma zamek, dzięki czemu w razie deszczu, wiatru itp, można ją dodatkowo powiększyć, żeeby więcej zakrywała. Ja akurat wózek wstawiam w całości do bagażnika samochodu, ale jeśli u kogoś się nie dea, to wózek łatwo się składa (ma też blokadę, żeby się nei rozłożył i rączkę do noszenia- jak walizkę). Wózek jest wytrzymały!!! Przez jakieś pół roku używałam go dla pierwszego dziecka. Drugi syn jeździ w nim od 10 miesiąca, czyli już 9 miesięcy. Zdarzało się czasem, że swojego starszego syna sadzałam na wózku, u góry (tak w okolicach rączki, nogi okrakiem na budce, przodem do kierunku jazdy) i tak wiozłam dwójkę (może nie jakies długie odcinki, bo to nei jest wygodne, ale po prostu czasem starszy, gdy wracaliśmy z placu zabaw chciał tam sobie pojeździć, a wózek to wytrzymuje). Często zjeżdżałam nim po schodach. Mimo tego wszystkiego wózek sprawuje się ok ;) I do tego łatwy w myciu- kosz się odpina i można go łatwo prać w wannie/brodziku/zlewie itp, pałąk też można odczepić, wyprać pod kranem. Wózek myłam w ciepłe, słoneczne dni, gąbką z płynem.. płukałam wodą z węża (na działce). Ładnie i szybko sechł. Jedyny mankament to dla mnie dziwne okrycie na nóżki. Ja mam bardzo niskie dzieci i nie wiem.. może producent założył, że dzieci są większe.. w każdym razie pokrowiec prawidłowo przypięty sięga dziecku pod szyję (na siedząco). Zamiast tego mam jednak dokupiony śpiworek- taki rozpinany po całości. Jedna częśc na stałe założona do wózka, druga przypięta do niej na zamek.. górę zawsze mogę całkiem zdjąć, jeśli jest niepotrzebna, albo zrolować i "ulokować" ją w stopach (dzięki takiemu śpiworkowi dziecko nigdy nie było przegrzane w autobusie czy sklepie.. jakiś kupilam kiedyś na allegro, ale się super sprawdza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Valco baby snap4 wazy 6,6 kg i jest świetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam recaro easylife od jakiegoś czasu i co dla mnie najważniejsze jest bardzo mobilny waży niecałe 5kg i można go złożyć jedną ręką i ma dużą budkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biżuteria cudowna do wygrania www.bizuteria.wygrane24.pl/l/3/blyskotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jeździsz dużo w terenie to odradzam. Miałam parasolkę i rozwaliła się po 2 miesiącach. Wróciłam do swojego Anexa . jest cięższy ale prowadzi się go w terenie bez problemu i dziecku jest dużo wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy na tym forum wiedzą, że najlepszy wózek to Anex Sport. Dzięki niemu cała Polska płacze ze szczęścia i wzruszenia!!! ;) PS: Rudy liczy się podwójnie! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

Anex wypuścił lekka spacerówkę anex x air 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuuulierrrka

my tez mamy anex i wygodnie się go prowadzi, kółka dają radę po każdej nawierzchni. jest lekki i zabieram go ze sobą wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nex air-x na prawdę daje radę, jest leciutkim wózkiem, ale mocnym i solidnym 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

Nam w wakacje ten mode wózka sprawdził się rewelacyjnie, spacerówka lekka, poręczna, nawet kiedy juz po plazy nie dało sie jechać to bez problemu można ja było przenieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o lekką spacerówkęto anex air-x Ci się sprawdzi. Funkcjonuje się z nią świetnie 🙂 Napewno sprawdzi się jeśli mieszkasz wysoko bez windy, bez trudu sobie poradzisz. Zmieści się też wszędzie i ma świetną amortyzację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×