Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosalina77

Gdzie można kupić dobry używany samochód?

Polecane posty

Gość rosalina77

Cześć, szukam jakiegoś fajnego, małego samochodu (używanego, ale nie bardzo starego). Może znacie jakieś dobre miejsca, gdzie można znaleźć coś niedrogiego? I żeby to było pewne, bez problemów, bez przekręcania licznika itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobacz na otosfera.pl, kilka miesięcy kupiłam tam swój pierwszy samochód i wszystko było no i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ked
Miejsce to otomoto... Ale zanim kupisz: sprawdź po VIN i rejestracji co się z autem działo... I wybierz się do ASO, w Oplu to koszt ok250zł, ale masz gwarancję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dla Wam odpowiednie miejsce w którym możecie trafić na wymarzony samochód https://motomi.pl/ To nowy portal, który bardzo dynamicznie się rozwija i pojawia się na nim coraz więcej ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź www.uzywanetoyoty.pl , czyli japońską jakość w połączeniu z uczciwym zakupem używanego pojazdu prosto od autoryzowanego sprzedawcy! Ostatnio kupiłem tam Avensis po niemalże groszowej cenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzysztofM44
Jeżeli chcesz kupić samochód używany w naprawdę doskonałym stanie to moim zdaniem powinnaś zerknć do oferty HondaPlaza. Jest to salon Hondy jednak oprócz nowych samochód w ofercie mają równiez auta używane. Wybierając tego typu autoryzowanych dealerów masz sprawdzone auto pod względem prawnym (czy na pewno nie było kradzione, przerobione itp), technicznym (na stacji kontrolii + stan blacharsko-lakierniczy) a spora część samochodów z ich ofertyjest objęta dodatkowo programem Honda Quality Plus, czyli dodatkową kompelksową gwarancją na 12-miesięcy, obejmującą awarie podzespołów mechanicznych i elektrycznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Americanmustang23
Jeśli szukasz dobrego używanego samochodu w województwie wielkopolskim to polecam komis Auto Loco. Komis mieści się koło Leszna i oferuję naprawdę ogromny wybór samochodów w każdej cenie. Bogata oferta oraz szereg dodatkowych usług zachęcają do odwiedzin tego komisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mothintoflame
Dobry samochód używany? To tylko samochody poleasingowe wchodzą w grę. Tam masz auto sprawdzone przez profesjonalistów, masz gwarancję wiarygodności, fakt, że było serwisowane w ASO. Osobiście polecam aukcje PKO Leasing, tam trafiam na najwięcej godnych uwagi samochodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko jednoznacznie powiedzieć. Zawsze możesz trafić na nieuczciwego sprzedającego który będzie chciał przed Tobą coś zataić. Dlatego też dobrze udać się do sprawdzonego warsztatu aby sprawdzić pojazd. Ja jak kupowałem rok temu swój drugi samochód, udałem się do www.cartech.auto.pl na dokładną weryfikację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jelessse
Moim zdaniem wyłącznie w salonie sprzedaży, w jakimś dobrym komisie. Kilka razy się przejechałam na kupowaniu samochodu od prywaciarza i nigdy więcej. Teraz kupiłam Toyotę Yaris z salonu Carolina Toyota Włochy i super na tym wyszłam. Auto z małym przebiegiem, zadbane, po atrakcyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maro77es
Myślę, że bardzo dobrą opcją jest szukanie jakichś autek, które ktoś zostawił w rozliczeniu kupując nowe auto. Wtedy mamy pewności, że jest ono sprawdzone. I tak jak chcesz kupić np renówkę to wchodzisz sobie na https://www.renault.pl/ i szukasz :) Moim zdaniem to najlepszy sposób na to by się nie wbić na minę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam kupować jakiś samochód używany, ale ostatnio ciągle płace mandaty, za różne wykroczenia i na chwilę obecną taki zakup muszę poczekać. Gdybyście kiedyś też mieli problem z płaceniem za mandat to polecam stronę https://zaplacmandat.pl zawsze szybko i łatwo można dokonać zapłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracjan100
W moim przekonaniu dobrym źródłem zakupu samochodu używanego są aukcje poleasingowe, np. EFL. Ofert można również szukać na olx i allegro. Dużym atutem takiego rozwiązania jest przejrzysta historia serwisowa auta. Dzięki temu nie kupujemy przysłowiowego kota w worku i taki zakup jest dużo bezpieczniejszy niż komisowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracjan100
W moim przekonaniu dobrym źródłem zakupu samochodu używanego są aukcje poleasingowe, np. EFL. Ofert można również szukać na olx i allegro. Dużym atutem takiego rozwiązania jest przejrzysta historia serwisowa auta. Dzięki temu nie kupujemy przysłowiowego kota w worku i taki zakup jest dużo bezpieczniejszy niż komisowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ValentinoRossie
Chcesz kupić dobry samochód używany z polskiej sieci dealerskiej to polecam autosalon Auto Loco https://www.auto-loco.pl/. Szeroka oferta samochodowa. Możliwość sprawdzenia auta w dowolnym serwisie przed zakupem. Dużo opcji finansowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z samochodami używanymi trzeba bardzo ale to bardzo uważać. Nie raz można się przejechać. Ja dlatego zdecydowałem się jednak na nowe auto i kupiłem mazdę. Mamy niedaleko świetny salon Klimczak w Częstochowie - https://czestochowa.mazda-dealer.pl/ i tam mi bardzo pomogli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonathann
Zerknij do Bawaria Motors BMW , kupiłem u nich niedawno używane BMW w bardzo dobrym stanie, z małym przebiegiem a cena korzystna. Bubla nie kupisz, serwis maja godny polecenia, samochody z pewnej ręki .http://www.bmw-bawariamotors.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam oferty z www.mofree.pl portal jest ogólnopolski, ogłoszenia darmowe. Polecam też opcję kupię. Aktualnie promocja na promowanie i reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka

Ja zawsze kierowałam się wyglądem - kupuję taki, który najbardziej mi się podoba i jest w moim stylu. Obecnie mam dość starego Opla Corsa ale planuje na wymianę na BMW . Ostatnio widziałam żę mają takie w salonie Bawaria Motors BMW w Jankach i chyba się tam wybiorę. Będę miała okazję na jazdę próbną.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest teraz wiele stron, gdzie można kupić używane samochody, nie sądzę by był to jakiś wielki problem, choć jak mój brat kupował samochód, to długo, długo szukał na wielu stronach, bo najczęściej samochody używane wystawiane na sprzedać to totalne złomy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devito

Warto zainteresować się ofertami aukcji poleasingowych. Takie aukcje prowadzi między innymi EFL. Można trafić naprawdę dobry egzemplarz w sensownej cenie. Kumpel kupował tak beemę i dostawczaka na działalność. Wiele banków sprzedaje poleasingowe auta, często poflotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam zajrzeć na https://mojeauto.pl/ mają tam taką sekcję z ofertami i są zarówno samochody nowe i używane. Mąż wynalazł tam właśnie nasze nowe auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitta99

W Warszawie to Carolina Toyota Włochy. Bardzo fajny salon. Mają rónież w sprzedaży samochody innych marek o ile pamietam, więc sokojnie można wybrać to co interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gawaa
Dnia 3.02.2019 o 15:01, Gość Vitta99 napisał:

W Warszawie to Carolina Toyota Włochy. Bardzo fajny salon. Mają rónież w sprzedaży samochody innych marek o ile pamietam, więc sokojnie można wybrać to co interesuje

Całkiem spoko salon. Kiedyś tam kupiliśmy auto i bardzo dobrze się prowadziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadek

Ja mojego avensisa trójke  z ogłoszenia w sieci znalazłem. Od prywatnej osoby a nie jakiś komis. Sprawdziłem, wszystko było ok. Po roku dołożyłem sobie jeszcze lpg, bo wiem że silniki toyoty dobrze działają na gazie. I od tego czasu, a dwa lata minęły, z silnikiem się nic nie działo. Tylko eksploracyjne sprawy były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atgarage.pl

Polecam autoryzowany serwis peugeota atgarage.pl posiadający w swojej ofercie samochody nowe jak i używane. Salon oferuje sprawdzone i w 100% sprawne samochody. Osobiście kupowałam u nich mojego peugeota i już 3 rok jeździ bez żadnej awarii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonkis

ja kupiłem w auto loco koło Leszna. Mieli duży wybór aut w różnych cenach. Auta w bardzo dobrym stanie, gotowe do jazdy, bez kręconego przebiegu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikolaj

Polecam autoryzowany serwis peugeota atgarage.pl posiadający w swojej ofercie samochody nowe jak i używane. Salon oferuje sprawdzone i w 100% sprawne samochody. Osobiście kupowałam u nich mojego peugeota i już 3 rok jeździ bez żadnej awarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżozef

Ja jak kupuję auto to zazwyczaj patrzę po ogłoszeniach w gazetach. Tam nie ma tyle "złomu" co w internecie i można trafić na dobre auta. Jak dotąd się nie zawiodłem. Dużo starszych osób nie potrafi zamieścić ogłoszenia samochodu w internecie więc idzie podać ogłoszenie do gazety. Zawsze to lepiej kupić auto od starszej osoby niż od jakiego młodzika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×