Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tandoor

TANDOOR NOWY SMAK

Polecane posty

Gość Tandoor

Tandoor do gotowania najbardziej zróżnicowanego jedzenia na każdy gust! www.tandoorpl.info Tandoor który może służyć do użytku domowego, jak również do ogrodu, restauracji czy kawiarni. Może być również niezbędny dla wędkarzy, myśliwych, oraz wszystkich imprez plenerowych. Tandoor ma wiele zalet ° Podczas gotowania nie będzie przeszkodą wiatr, deszcz i mróz. Piece są zamykane co zawsze daje stałą temperatura wewnątrz kotła. ° Potrawy mogą być gotowane, pieczone, wędzony wysoka temperatura wewnątrz pieca daje ogromne możliwości każdemu pasjonatowi kuchni. ° W związku z brakiem bezpośredniego oddziaływania na jedzenie ognia, potrawy są bardziej soczyste ° Tandoor daje szereg możliwość kulinarnych a jednocześnie skraca czas przygotowania potraw, do kilkunastu minut. ° Przygotowywane potrawy nie są narażone na działanie dymu, powstającego w skutek spalania wytopionego tłuszczu, tak przygotowane jedzenie jest znacznie zdrowsze Sekret wspaniałego jedzenia złożonego w Tandoor! Tandoor daje możliwość szybkiego i równomiernego gotowania co przyczynia się do ochrony mineralnych pierwiastków, przygotowane potrawy pozostają soczyste i nie są narażone na utratę objętości jak również wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TopChef
Od kilku lat gotuje w tym piecu glinianym i powiem szczerze, że nie pamiętam kiedy użyłem namolnego grilla. Jedzenie z pieca jest dużo smaczniejsze i możemy je przygotować w prosty sposób. Tandoor jest uniwersalny ja gotuje w nim jedzenie na siatkach, szpadach, woku, lub garnku żeliwnym, sprawdza się również jako wędzarnia. Świetnie się prezentuje w ogrodzie POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuchmistrz
Tandoor to bardzo fajna rzecz, na początku sam nie wiedziałem czy go kupić lecz teraz żałuje, że kupiłem najmniejszy model ( do ogrodu ). Oczywiście jest OK, lecz większy dodatkowo pełniłby funkcję ozdobną. Za to mojego szefa z restauracji namawiam do zakupu większego takiego jak tutaj: http://tandoorpl.info/ tylko wiadomo, że nie z napisem Afrodyta tylko z nazwą naszej restauracji. Najlepszy mbajerem jest to, że jedzenie jest bez tłuszczu i mozna na raz zrobic dużo porcji. Nie jest to jakiś zwykły grill, który znudzi się po jednym sezonie, tylko "piec" na wiele lat, dzieki któremu potrawy nie tylko zawdzięczają uniklany smak, lecz także pozbawia mięso chorelsterolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×