Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

To niech teraz Ci co mowia ze w Polsce tak tanio a w UK drogo napisza, jakie

Polecane posty

Gość gość
przeciez to bingol pisze a on z domu nie wychodzi ttlko gnije nacmatki garnku wiec skad ma ceny znac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zostaje w UK na sredniej pensji. Odkladam miliony? Nie. Jestem bogaczem? Nie. Lubie swoja prace? Tak. Lubie tutaj mieszkac? Tak. Chece wracac? Nie. To jest caly czas w kazdym watku ten sam konflikt- zarobkowcy ktorzy zmusili sie zeby wyjechac za kasa i ludzie ktorzy chcieli wyjechac, w glowie mieli od poczatku zostanie na stale z jednego badz innego powodu. I widac zreszta po komentarzach jak odpowiadaja ktorzy, gdzie wiecej jadu, zawisci, goryczy. Mam nadzieje ze wam sie w zyciu ulozy. Ja wracac nie chce, nigdy nie chcialem, nigdy nie zechce. Dla mnie Cale te gadanie o uprzedzeniach do polakow, rasizmy zarezerwowane specjalnie dla nas to jakas abstrakcja- nigdy, NIGDY nie doswiadczylem. Ale ludzie rozne zycia wioda, rozne doswiadczenia. Rozwiazanie jest jedno, podoba sie na emigracji? Zostan, sprobuj sobie nawet jeszcze innych krajow; nie podoba sie? Wracac. Jezeli na emigracji nie robic Nic oprocz narzekania to na glos nie zaslugujesz- wez sie w garsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rynek pracy się zmienił ale na niekorzyść. Coraz trudniej znaleść pracę a pensje stoją w miejscu. X Chyba w twojej zapijaczonej wsi pazdzierzu tak jest. Dzisiaj na raczke 4000zł na start a prracodawcy bija sie o pracownikow. I wszystko trzykrotnie tansze a mieszkania miodzio, nie to co domopodobne jukejowskie rudery hahaha! Kocham cie PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarabiam tyle samo Ludzie -hmm , wszedzie tacy sami , zawodu / zazdrosc taka sama, Anglicy nie powiedza ci nic wprost, czuc tu niechec do Polakow, tzn do imigrantow z Europy Wschodniej, jak mowie , ze jestem Polka to mina im rzednie, gorsza opinie maja chyba tylko Rumunki i Rumuni Nie moge znalezc tu dobrej pierogarni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*zawisc / zazdrosc z tymi mieszkaniami to prawda, te ladniejsze sa drogie , glupki Angole wydaja po 3/4 wyplaty, zeby miec studio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba 4000gr na start. Co za pazdzierz za!j****y. Chyba sam nie wierzy w te swoj***ajeczki :D do nauki tepaku bo znowu nie zdasz do kolejnej klasy w podstawowce :D skad sie biora takie debile :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wschodniej, jak mowie , ze jestem Polka to mina im rzednie, gorsza opinie maja xxx Dziwne bo ja sie nigdy z tym nie spotkalam, co najwyzej z ignorancja ale nie z niechecia. Ale to zalezy w jakim srodowisku sie obracasz. Poza tym, skoro musisz im mowic ze jestes Polka, to by znaczylo ze masz tak idealny angielski akcent, ze tego nie slychac i ludzie nie orientuja sie sami. Gdyby tak rzeczywiscie bylo to wzbudzalabys szacunek a nie niechec, bo osoba ktora tak zna jezyk jest ewidentnie wyksztalcona i ma dobra prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się nie dziwię anglikom że mają nas dość. W końcu za co mają nas lubić? To my najechaliśmy ich kraj a nie odwrotnie. Tam jest tylu obcokrajowców z całego świata że Polaków nie potrzeba do szczęścia. Jeszcze hindusów to rozumiem że przyjęli bo to były ich kolonie ale PL? Z jakiej racji i po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie. Wszystko zalezy w jakich kregach sie ludzie obracaja. No i oczywiscie 80% biednych pokrzywdzonych niechecia imigrantow tutaj mieszka w Londynie- siedlisku rasizmu i uprzedzen nie tylko wobec Polakow, ale i wszystkich. Dla mnie ta legandarna nienawisc do Polakoe to jakas abstrakcja. Podobnie to zarabianie £2000 na reke albo placenie £1000 za pokoj. Cuda na kiju, ale wiem ze w Londynie tak jest. To to samo co Warszawka- placa lepiej a za ppkoj godzine drogi od centrum chca 1000zl. Patologia typowa dla kazdej stolicy a Ci sie tutaj podniecaja ze w Angli jest drogo i wyzysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:24 "Ale to zalezy w jakim srodowisku sie obracasz" Buhahaha bajdurzenie biednej emigracji , ludzie sa rozni, wszedzie, niezaleznie w jakim srodowisku Ty pewnie masz taki idealnie angielski akcent i nikt nie był dla ciebie niemiły? :P Jak mowie , ze jestem ze Skandynawii to sa bardziej przyjazni. Nikt ci w tego w twarz nie powie, ale popatrz na grupy na fejsbuku i poczytaj co pisza... Moj facet Anglik jest wyksztalcony, ale jego rodzina juz nie, i przez przypadek dowiedzialam sie co oni o mnie wygaduja. Wiecej sie z nimi nie spotkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL juz dawno specjalisci zarabiaja tyle co na zachodzie, a do tego mieszkania mamy znacznie tansze i lepsze. Do tego rodzina blisko i pomoze z dzieciakiem a w uk musisz zostawic u ciapatego w przedszkolu i nie wiesz czy jakiegos syfa nie złapie od tych brudasów. W PL jest pieknie i biało na ulicach,*******arodowy bedzie pilnował porzadku przed islamską dziczą oto dowód https://www.youtube.com/watch?v=iLD0q1P6NDs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez zgadzam się z tym ze to zależy od tego jakie towarzystwo mamy. Dla mnie jeszcze nigdy nikt niemiły nie był (prosto w twarz) przez 15 lat jak jestem za granicą. Co za plecami mówią nie bardzo mnie obchodzi bo wszyscy zawsze cos gadaja, jesteśmy tylko ludźmi ;) . Mam Killa grup przyjaciół (z uniwerku, z pracy, z dawnych czasów college'u i z imprez). Głównie Brytyjczycy i wiem, ze obgaduja innych (przy mnie też) ale to nie z powodu narodowości :D zawsze chodzi o wkurzajacy charakter wiec jeśli rodzina twojego partnera cie obgaduje, nie lubi lub masz jakiekolwiek problemy to nie z tego powodu ze jesteś Polką ale im nie pasujesz z charakteru lub jesteś wkurzajaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie, ludzie to ludzie- wszedzie TACY SAMI. Ale przewrazliwieni zarobkowcy popadaja w paranoje za granica- mysla ze ich wszyscy nienawidza, obgaduja- nie jestescie tacy specjalni, ludzie maja swoje zycia, nie maja czasu gadac o was wiecej niz o kimkolwoek innym. A w Polsce to co? Nikt was nigdy nie obgadal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha , soba ktora chleje piwsko i zre kielbache z grila i woli mieszkac w Polsce, no jasne bo to akurat typowo polaczkowe a co do tematu to mysle ze teraz sporo ludzi wyjechalo gdzies bo dostali kase z 500 plus; Ale to raczej wlasnie Baltyk czy polskie gory byly bo takim ludziom zobaczenie swiata do szczescia niepotrzebne; Grunt to nazrec sie kielbachy, nachlac piwa, no i gofry na kazdym kroku zalowa polandia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie wmawiaj dopomyjo. Przypomnij sobie co pisałaś przed moim powrotem. Głupio ci ściero, bo ja żyję w PL na poziomie ie, a ty myjesz ukowskie dooopy. Pieprzona szmata ze sterta zdjęć z Majorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kogo ten kretyn wkoło pisze i kto mu powiedział że wszyscy pracują na zmywaku i w UK. No debil !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy mierzy swiat dookola swoja miara. Zarobkiewicz pojechal na zmywak/budowe (ne ma w tym nic zlego!), okazalo sie za trzeba mowic po angielsku i umiec pracowac wiec wrocil bo bie wyszlo. Teraz frustracje wylewa na forum opowiadajac historyjski o zarobkach w UK, Polsce, rodznie, zonach i grillach. Podaje sie za trzy rozne osoby przytakujac sam sobie (choroba psychiczna) i tak spedza Cale dnie przed kompem u mamy w domu na kuroniowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuroniowa to juz mu sie dawno skonczyla! On tu od ponad roku siedzi i dzien w dzien i rzyga jadem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle ze on ma duzo znajomych w PL a wy nikogo nie macie w uka. Takie paroowy zmywajace kible lub na kasie w aldim. Hahah! Kocham cie PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^haha. Zanimzaczniesz pluc jadem poczytaj jak Cie pojechali powyzej Bingolu/ Wuefisto/ itp. itd. - ta sama osoba. Bo piszesz dokladnie to co wszyscy mowilo ze bedziesz pusal. Paranoja i zawisc sa przewidywalne. Poza tym raz piszesz ze masz znajomych i ekipe, raz ze masz zone i emigranci ze znajomymi nie maja nic bo znajomi sa o dupe rozbic. Hahaha! Platasz sie w zeznaniach przyglupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie mamy znajomych wcale. Tylko w Polsce można mieć znajomych :D jaki ciul haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę płacić tyle kasy, żeby nie mieszkać w pokoju, nie dziękuje, wracam do Polski za kilka miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^haha. Zanimzaczniesz pluc jadem poczytaj jak Cie pojechali powyzej Bingolu/ Wuefisto/ itp. itd. - ta sama osoba. Bo piszesz dokladnie to co wszyscy mowilo ze bedziesz pusal. Paranoja i zawisc sa przewidywalne. Poza tym raz piszesz ze masz znajomych i ekipe, raz ze masz zone i emigranci ze znajomymi nie maja nic bo znajomi sa o d**e rozbic. Hahaha! Platasz sie w zeznaniach przyglupie. X X Skad ty palo mozesz wiedziec, ile tutaj osob pisze? Bingol ma racje i tyle. Sam siedze w tym zeebanym ukeju ladnych kilka lat i nadchodzi czas zeby wracac. Bo ten kraj co raz bardziej upada i nic juz tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polaczki wy/Pie/rda/lać z naszej pięknej GB do waszego obszczanego polskiego PGRu. Tam jest wasze miejsce a nie wśród nas Brytyjczyków z pokolenia na pokolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wfista ma racje. Gnij w uk czubku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam sobie potakuje więc musi mieć rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×