Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość TereskazKrakowa

Jaki samochód kupić ? jakie odradzacie ?

Polecane posty

Gość pelikos

polecam przejechać się do Auto loco, fajnie potrafią dosradzić i mają duży wybór aut w różnych cenach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wuwuka

Ja mam używaną rav4 kupioną ze dwa lata temu w salonie carolina toyota włochy i nie narzekam. Dobry komfort jazdy, nie psuje się i do tego też cena zakupu była rozsądna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dobre samochody oferuje na pewno marka Jeep. Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem Suva od nich to polecam wam salon samochodowy http://edmark.com.pl/ z Warszawy. Mają bardzo dobre ceny i świetne podejście do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bax

Na ssanga sobie popatrz. Coraz popularniejsza marka u nas, mają w ofercie suvy za rozsądną cenę. Kumpel ma xlv i mówił że z jakości auta jest zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bax

Na ssanga sobie popatrz. Coraz popularniejsza marka u nas, mają w ofercie suvy za rozsądną cenę. Kumpel ma xlv i mówił że z jakości auta jest zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bax

Na ssanga sobie popatrz. Coraz popularniejsza marka u nas, mają w ofercie suvy za rozsądną cenę. Kumpel ma xlv i mówił że z jakości auta jest zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek

Moim zdaniem trzeba wybrać auto odraz z zamontowanym gazem a jak niema zamontowanej takiej instalacji to trzeba ją od razu zamontować. Ja polecam skontaktować się z firmą https://autogaz.com.pl/, która  zajmuję się profesjonalnie montażem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalos

ja w tym roku wreszcie nazbierałem i kupiłem dobrej jakości samochód, nowy, bez żadnych problemów. W salonie Porsche centrum sopot. Naprawdę super się pracownicy spisali i bardzo mi pomogli przy wyborze. To zupełnie inny komfort jazdy niż w takich średniej klasy autach, więc warto zbierać i zainwestować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikro

Może avensis II w benzynie? Te z silnikami 1.8 czy 2.0 są dość popularne, więc bez problemu coś byś znalazł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roberto

Ja mam wymarzone Volvo. Kupiłem używane w Volvo Car w Bielanach Wrocławskich i jestem ogromnie zadowolony. Auto jest w jak najlepszym stanie, śmiga świetnie, ma najnowsze oprogramowanie, także zakup był bardzo udany. Spełniłem marzenie za całkiem dobrą cenę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozi

Ja stawiam na jakość i dobrą cenę, no i na pewno musisz zwrócić uwagę na miejsce w którym kupujesz auto. Ja zdecydowałem się na salon Auto Res i jak najbardziej mogę go polecić ze względu na bardzo dobre ceny, rzetelne podejście obsługi i do tego sprawne przeprowadzenie transakcji na dobrych warunkach. Ja dla siebie wybrałem Hyundaia i30 i do tego busa do firmy Ducato. No i co ważne od razu na miejscu jest ich aso 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak potrzebujecie dużego wygodnego auta to ja doradzić mogę suva  Dodge Durango . To świetny samochód o dobrych osiągach, dynamicznym silniku. Jest dopracowany, bardzo wygodny, ma dobrą sylwetkę i olbrzymi bagażnik, idealnie się u nas sprawdza jako auto dla dużej rodziny. Jak na nowoczesnego suva przystało jazda jest komfortowa, to samochód świetny na bezdroża a my sporo podróżujemy po Polsce, sprawdza się u nas doskonale. Kupowaliśmy w Edmark Auto z Warszawy, cenowo są najlepsi plus dobra obsługa klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też lubię taka większe samochody, a teraz jeszcze hybryda na czasie, więc intensywnie rozważam zakup Hondy CR-V, co o niej sądzicie?  Widziałam, że można wyrwać niezły rabacik 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię większe samochody, teraz w oko wpadła mi crv hondy, ta hybrydowa w dodatku jest na nią rabat 20 tys zł więc się mocno zastanawiam, może ktoś ma i podpowie mi czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Noska92 napisał:

może ktoś ma i podpowie mi czy warto?

Nie warto. Auta spalinowe to już historia a hybrydy to ślepa uliczka motoryzacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ford Fiesta albo Focus. Tani serwis a co najważniejsze nigdy mnie nie zawiódł w trasie. Niezależnie co wybierzesz sprawdź przed kupnem u zaufanego mechanika. Ja niedługo zmieniam i nie wiem, czy nie wezmę nowego na raty Ecosporta lub Pumę, Po pierwszych jazdach testowych wiem, że nastała pora przerzucić się na SUV-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×