Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość TereskazKrakowa

Jaki samochód kupić ? jakie odradzacie ?

Polecane posty

Gość Izabela R
samochód to ciężki wybór! Najłatwiej będzie Ci zdecydować gdy posłużysz się stroną na której bedziesz miał biało na czarnym porównanie cen upragnonych artykułów! polecam http://www.cozacena.pl/samochody bez wychodzenia z domu możesz porównywać wymarzone marki i zgłębiać świą wiedze na ten temat! dzięki http://www.cozacena.pl/ kazde zakupy będą przyjemnością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak już o Mercedesie była mowa, fajnie prezentują się samochody z napędem 4matic - http://www.mercedes4matic.pl/samochody nie dość, że trzymają fason, to jeszcze mają potężny zapas mocy, który pozwala na off-roadowe szaleństwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam toyotę yaris. To mój pierwszy samochód, ale jestem bardzo zadowolona. Mało pali, łatwo się parkuje, bo nie ma dużych gabarytów i bagażnik też mi wystarcza. Fajne miejskie autko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigalo
Zależy to jaki masz budżet. To podstawa. Ja sporo chorowałem na Toyotę Avensis - 1.8 129 KM w benzynie z 2007 r. W końcu uzbierałem i kupiłem sobie. Wygodne i komfortowe jest bardzo, a na tym mi najbardziej zależało. Do tego Toyota to marka, która produkuje mało awaryjne samochody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak by ktoś z forumowiczów szukał dobrego sklepu z częściami do samochodów to ja polecam tą stronkę www.polamel.com.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli o mnie chodzi i moje doświadczenie z firmami zajmującymi się sprzedażą części to bardzo dobre zaopatrzenie jest w tym sklepie www.autodaw-czesci.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też sie co jakiś czas zaopatruję w tym sklepie motoryzacyjnym. Bardzo mi się podoba, że są mają ceny konkurencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w moim mieście jest 15 warsztatów VW i tylko jeden toyoty .. To wyraznie pokazuje , że VW skoda, audi to auta zrobione by sie psuć .. Największe złomy jakie jeżdzą pod drogach ..VW , audi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam toyote yaris od pierwszej włascicielki serwisowana i jestem zadowolona jeżdże nią gdzie tylko moge nawet do marketu 1,5 km :) Fajne autko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
VW to najlepsze auta maja twarde zawieszenie i super blache. Nie popieram przedmowcy. Owszem zadarza sie awaria ale trzeba kupowac z glowa a nie tylko na wyglad. Kupisz z silnikiem 1.9 i pojezdzisz tyle ze ho ho. Super auta polecem a osobiscie na pewno VW Golf 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yaris albo stepway - zależy od potrzeb. Yaris bardziej niezawodny, stepway bardziej ładowny i lepszy na polskie dziury. Obydwa bardzo ekonomiczne w utrzymaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
citroen c2 bardzo fajne bezawaryjne auto dla kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam silnikow 2.0 w kazdym aucie robia ohromne awarie i wywoluja duze koszty. Inny silnik i kazde auto super. Ja posiadam VW Golf 4 z silnikiem 1.9 i 110 KM auto super jezdze nim juz 10 lat i bez zadnej powaznej awarii ovzywiscie trzeba dbac i wymieniac oleje na czas. Moja zona ma Seata Ibize z silnikiem 1.4 jak dla kobiety swietne auto choc trzesie troche podczas jazdy ale ogolnie tez polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ciocia ma Seata od w lat i sypie jej się jak choinka bożonarodzenionwa ..Cały czas do niego doklada . Mój tata jej doradził by jak najszybciej go sprzedała ..Wujek ma audi dal za niego 20 tys tak samo sypie się i na niego narzeka Dodam , że to są stare auta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup multiple dobrze sie prezentuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary yaris do 2005 roku. Ma przesuwaną kanapę, a więc w dwie osoby, to i na urlop się spakujesz. No i w każdą lukę przy parkowaniu się wciśniesz. Poza tym trwałe i niezawodne, chyba że mocno bite i klepane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zależnie od tego jakie auto kupisz pamiętaj że żeby było sprawne trzeba je serwisować w dobry miejscu najlepiej w Euromaster

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze i wszędzie polecam Mazdę 3 bo sama mam. Nie psuje się a jak już to panowie z AG Expert naprawią http://www.agexpert.pl/ ( a propos polecam) i wszystko sprawnie działa. Dlatego to auto można kupić, starszy lub nowszy rocznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manekk
Najlepiej kupić auto z instalacją lpg bo wtedy na paliwo dużo nie wydajesz, jak sobie obliczyłem ile zaoszczędzę http://optimagas.com/kalkulator-oszczednosci od razu pojechałem do gazownika w J-Max Autogaz LPG żeby się umówić na montaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jesteś fanem aut klasycznych i ponadczasowych to ta strona jest dla ciebie http://inwestujwklasyka.pl/. Jakiś czas temu mój teść zdecydował się spełnić swoje marzenie i kupić od nich przepięknego Ford a Mustanga Sportsroof z 1969. Ktoś by powiedział, że to przesada ale dla czego nie....dzieci odchowane - jak nie teraz to kiedy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinna54

Ja myślę, że powinnaś zwrócić uwagę na Hondę Jazz to auto przede wszystkim niezawodne, dobrze się prowadzi i nie będziesz miała problemu z jego "ogarnięciem" co do ceny to również nie jest to auto najdroższe myślę, że powinnaś udać się do HondaPlaza i sprawdzić czy będzie Ci pasowało 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystek5674

Ja mam od roku auto marki BMW i bardzo sobie chwalę. Dobrze trzyma się drogi, to solidna marka której można zaufać. Co do awaryjności to nie zauważyłem aby była duża, w razie czego mam dobry serwis Bawaria Motors BMW w Warszawie a tam potrafią wszystkim się zająć fachowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Japier...

Jak masz tak mało pieniędzy to nie kupuj samochodu 😉 lepiej zainwestuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilla36

Nie jestem zwolenniczką polecania jakiś konkretnych marek, gdyż auto spisuje się tak, jak się o nie dba. Dlatego polecę miejsce - Bawaria Motors. Ja byłam w Gdańsku i kupiłam auto w świetnym stanie. Przy okazji zrobiłam sobie wymarzoną wycieczkę do Trójmiasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molly

U nas w rodzinie od ponad roku jeździ tivoli i jesteśmy bardzo zadowoleni. Mąż wybierał model, ja kolor bo zbytnio nie znam sie na tych wszystkich parametrach. U mechanika jesteśmy tylko na przeglądy, test dojazdu na urlop w Chorwacji zdał pomyślnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vwv

Brat kupił avensisa I i razem z jakimiś wymianami wyszło mu poniżej 10k. Ma 2.0 diesla sprawdza się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×