Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kod DNA

Samotne po 30stce znowu zasypiają same w zimnym łóżku, przykre

Polecane posty

Gość gość
gośćczasami - Dobranoc. ;)xgość dziś - Tak jak niektórym desperatom że nie można robić niczego na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćczasami dziś masz racje,a to dlatego że dopiero koło 30 człowiek poznaje samego siebie ,w niektórych przypadkach koło 50 usmiech.gif nie żaba? dddd problem po 30stce nie jest w wyborze a dostępie do "towaru" odpowiedniej jakości, zostają tylko ochłapy i odpady, ewentualnie używany towar z niewiadomymi wadami ukrytymi i to po obu stronach. Łatwiej chyba przed 30stką kogoś trafić po prostu przez ilość do wyboru, a z wiekiem niestety póla się mocno zwęższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wole byc sama niz z adonisem ktory bedzie zdradzal,píł,bił,znecal sie,ktorego bedzie trzeba obslugiwac itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi o wybrzydzanie. jak z ubraniem. wiem co lubie, w czym dobrzy wygladam i takiego szukam w moim przedziale cenowym /czy w mojej kategorii/ . po co mam kupowac cos co mi sie nie podoba, zeby tylko kupic? kase wydac? czy uzerac sie z kims/czym co mnie irytuje/drapie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na wuj mi jakiś śmierdzący niedomyty facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hisol dziś Masz dopiero 27l i myślę że jeszcze kogoś spotkasz a może wtedy zmienisz zdanie. oczko.gif x x ta, mam 27 i bylam w 7letnim zwiazku, przez ost 2 lata rzygac mi sie chcialo. o spanie wtulenie jakie to milusie. zwlaszcza jak cie próbuje co rano budzic wpychajac slimaka do ci.py. na weselach drodzy panowie w wiekszosci wygladacie jak nayebane knury, a juz panowie w wieku 35-55 to jakby od metra ciął - jedna uroda, jedno mocne chlanie itd. gdzies tam z boku ich kobiety mowia "jurek ty wez sie uspokoj, ty nie pij", a on dalej napierttala i lazi z komplementami po mlodszych du.pach. na weselach widac ze wiekszosc takich panow zachowuje sie na imprezie jak pies spuszczony z lancucha. ostre picie, ostre spocenie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co byc z kims, kto mnie kompletnie nie kreci??? Ja chcialabym sie zakochac, ale nie zmusze sie do tego przeciez. Probowalam byc z kims "bo to dobry facet" z nadzieja, ze cos poczuje, ale to bylo bardziej dobijajace niz bycie samotna :/ juz wole byc zakochana bez wzajemnosci niz takie cos :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wole byc sama niz z adonisem ktory bedzie zdradzal,píł,bił,znecal sie,ktorego bedzie trzeba obslugiwac itp >>> nikogo wina że obracasz się w patologii, może czas zmienić towarzystwo, hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedam kota starej pannie
gość dziś a na wuj mi jakiś śmierdzący niedomyty facet Zgłoś to umytych już nigdzie nie ma? jakiś niedobór mydła w okolicy? może rusz wioske dalej gdzie już mydło wynaleźli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zmień towarzystwo
gość dziś dziewczyno ZMIEŃ towarzystwo, bo najwyraźniej obracasz się w patologii i nizinach społecznych pełnych prostaków prosto od pługa, zapewniam cie że są lepsze i ciekawsze towarzystwa gdzie nikt nie chla i nie ćpa, i baby po mordzie nie leje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam wszystkich hej
gość dziś ależ kto ci broni się zakochać?? rób to jak najbardziej. zrozum tylko że każdy ma wady i zalety, ty tak samo, i znajdź kogoś kogo wady nie przeszkadzają ci aż na tyle by zalety je nie przewyższały. Trudno się zakochać po 30stce bo doświadczenie mniej pozwala być naiwnym niż za młodu gdy to zmieszane z ignorancją i fantazją idealizowania partnera/-ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam waszą tajemnice
bo one koty w łóżku gwałcą i chłop im nie potrzebny dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto by chciał te stare zużyte szpary roohać? 30ska w PL to jak 45 na zachodzie, a to już wiek taki że czas na wymiane modelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwu stronna ulica
wy samotne szukacie ideałów z czasopism, a to czysta fikcja, bo każdy ma wady i po prostu trzeba wybrać kogoś z takimi wadami z którymi da się żyć, wy też idealne nie jesteście i ktoś wasze wady musi zaakceptować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś [04:35 a ...j ci do tego, zajmij sie swoja dooooopa :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawaler godny uwagi
wieczory coraz zimniejsze, noce coraz dłuższe, a łóżko starej panny wciąż zimne, biedne stare panny, troche mi was szkoda, wiem że macie iluzje księcia ale może czas przemyśleć tą postawe ideału i zacząć podchodzić realistycznie do życia zamiast oczekiwać bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćstarapanna
ja podchodzę realistycznie,mam trzech zakochanych kochanków,i urwanie głowy z nimi ,i zaraz ide spac do pustego łóżka bo wtedy się najlepiej wysypiam ,zadowolony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bywa, jak dla mnie to może cię w*****ać nawet stado baranów. Moja lubi spać ze mną, przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwu stronna ulica 2016.09.24 x Ale one właśnie myślą że są chodzącymi boginiami a prawda jest okrutna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje łóżeczko jest ciepłe, miękkie, pachnace i przytulne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idzie zima, i łóżko starej panny zimne, brrrrrrr... a miało być tak pięknie, aj aj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak panna pierdnie pod pierzyną to robi się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.09.04 wole byc sama niz z adonisem ktory bedzie zdradzal,píł,bił,znecal sie,ktorego bedzie trzeba obslugiwac itp Zgłoś masz dawać doopy i morda w kubeł, rola baby to dawać du'py i siedzieć cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu przykre? spiac bez faceta jest wiecej miejsca, nie chrapie, mozna sie wyspac jak czlowiek :) same plusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam łóżko 1,5 m na 2m. Wygodnie, spokojnie. Nikt się nie rozpycha. Nikt kołdry w nocy nie zabiera. Nikt nie chrapie i nie gdera przez sen. Nikt się na mnie nie gramoli kiedy sobie śpię, nikt mnie nie molestuje, nie żąda spełniania " obowiązku". Kot ( tak kot, takie miłe miauczące, mruczące i niezawadzające stworzonko ) czasem umila zasypianie mruczeniem. W życiu bym się nie zamieniła z mężatką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trefne babskie wybory
gość 2016.09.04 bierzesz pijaka i dziwisz się że pije, hmmmm.... niech pomyśle, to chyba ty jesteś tą IDIOTKĄ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukujesz tylko siebie
gość dziś strasznie marną musisz mieć egzystencje, nie potrafić dzielić życia z inną osobą, może poszukaj kobiety jak ci faceci be, ale poszukaj KOGOŚ, bo życie w pojedynke nie może być przyjemne, oszukujesz sama siebie, może rodzice nie pokazywali ci wogóle uczuć i jesteś teraz odłączona emocjonalnie, czyli tylko łażąca i gadająca ludzka powłoka bez duszy, przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Widzisz smutny człowieczku nie mam marnej egzystencji. Robota jest- nawet ciekawa i nieźle płatna. Dziecko jest. Mieszkanie jest. Do gara mam za co włożyć. Nie mieszkam sama a w związku z tym nie jestem samotna. Zainteresowania mam więc się nie nudzę w życiu. Na co mi facet? Do bzykania? Eeee, nie chce mi się. Resztę potrzeb ( emocjonalnych) zaspokajam w mojej rodzinie. Obca baba nie jest mi potrzebna w domu i w łóżku jak również obcy facet. W ogóle obcy ludzie w moim życiu prywatnym nie są mi potrzebni. Zrób sobie analizę psychologiczną. Przesiadywanie na kafeterii i ganienie kobiet świadczy o tym że jesteś niedojda życiowa. Tyle kobiet chodzi po tym padole a ty nic, nic, nic. Może masz mikropenisa a może jesteś impotentem a może masz jeszcze kilka wybrakowań. Przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby jak za dużo wymagają to tak kończą albo niszczą dziecku życie i wychowują go bez miłości ojcowskiej. czysty egoizm - jak nikt cie nie kocha to urodź dziecko i wmów mu, że cie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×