Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zapłodnienie podczas choroby..?

Polecane posty

Gość gość

Hej, uprawiałam Sex z chłopakiem, z moich wyliczeń miałam dni niepłodne (nawet skutki owulacji odczuwałam Ok tydzien przed stosunkiem) sprawdzałam rownież w kalendarzykach i były juz od kilku dni niepłodne. Mam cykl 25dniowy. Sytuacja wygladała tak, ze chłopak doszedł wczesniej, zdjął prezerwatywę i za kilka minut (nie wycierając penisa) wszedł we mnie znowu...byłam troche "podgrypiona" katar, lekki bol głowy, słabe samopoczucie...brałam tabletki przeciwbólowe oraz "akatar". Prosze Was, okres mam dostac w następnym tygodniu, czy była możliwość zapłodnienia, w dni niepłodne (sugeruje sie data owulacji) oraz w lekka chorobe? Chłopak drugi raz nie doszedł...wszedł tylko chwile...dziekuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma 99,9% nie jesteś w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×