Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Na noże nowy serial TVN

Polecane posty

Gość gość

Mi się podobało. Fabuła dość przewidywalna ale myślę że miło się będzie oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie nie!!! Kiedyś mieliśmy lubaszenke, pazure i Linde. Teraz mamy wszędzie kluzik..... Nie ma innych kurde aktorów?! Wszędzie, w każdym serialu te same gęby. Zobaczycie że korzuchowską tam wcisną jak tylko zacznie spadać oglądalność. Pozatym chcieli zrobić podobny serial do Przepisu na życie, Pilaszewkiej. Nie udało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, podobny bardzo do Przepisu na Życie z Szycem. Tych aktorów to ja w ogóle nie kojarzę co grają. Tylko Weronika Książkiewicz mi jest znana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pazura - fakt kiedyś był świetny. Teraz mi się źle kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pazura był świetny tylko i wyłącznie w: trzynastym posterunku, nigdzie więcej. Ten serial nie będzie fajny. Nie wróżę mu kolejnego sezonu. Właśnie lepiej puściliby powtórkę, przepisu na życie. Tam się można było pośmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaluje ze nie ma kontynuacji Az po sufit albo Powiedz tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli wierzyć "Faktowi", to ten serial jest na trzecim miejscu najchętniej oglądanych nowości telewizyjnych; ponad półtora miliona widzów, a odcinków jest, bodajże, 13, więc oglądalność może iść albo w górę, albo w dół, tym bardziej, że dopiero się rozkręca. Jeśli chodzi o mnie, to serial spodobał mi się ze względu na Wojciecha Zielińskiego, Piotra Stramowskiego i niebanalne teksty. Nowości zawsze mają pod górkę, bo muszą wpasować się w gusta odbiorców, a to bywa trudne. Dałabym temu serialowi szansę. Jest naprawdę OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A badania dla faktu przeprowadzał miszczak sam ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie kolejny serial, który po chamsku wszędzie reklamują podobnie jak Druga Szansa:O Kolejne nic nie warte g****o, zero fajnej fabuły, na siłę tworzenie czegoś "fajnego" i świeżego, a tak naprawdę wyszedł jakiś s**t jak ten z Kożuchem:O za to śmieszny serial przy którym można się było wyluzować i nieźle pośmiać wycofali:O nie rozumiem czasem tvnu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubie ten serial lekki przyjemny na czasie... dla mnie Pazura nie jest zadna gwiazda, lubialam go tylko i wyłacznie w 13 posterunku, juz go nigdzie nie chca jedynie zapraszaja na pokazy garnkow gdzie niby wystepuje ze swoim kabaretem raczej monologiem srednio smiesznym wszedzie jednym i tym samym przy okazji wciskujac garnki starszym osobom .. zenada.. bylam widzialam jeden taki pokaz i zal mi go ze sie znizył do tego poziomu! było swego czasu głośno też że niby swój serial jakiś mial tworzyć czy rezyserować ale jakos do dziś nic sie jeszcze nie ukazało... wiec sorry ale wole oladac takie tvnowskie serialiki iż Pazure !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli wierzyć dzisiejszym doniesieniom (wpadłam na jednej ze stron na tę informację), TVN szykuje drugą serię tej produkcji, więc musiała się ona spodobać Widzom. Osobiście się cieszę, bo polubiłam ten serial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×