Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakanie mnie dobija

Polecane posty

Gość gość

siema wszystkim,plci przeciwnej w szczegolnosci:)Studiuje,chyba ogolnie kobietom sie podobam ale..sie jakam i to dosc powaznie.Do poki sie nie odzywam to widze zainteresowanie.To mnie doluje na maxa.Jestem na przegranej pozycji bo przeciez nie podyskutuje nie pokloce sie jedynie dam w morde:D(kobiecie nigdy)jak z tym walczyc?jest tu ktos kto poradzil sobie z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam gościa na wysokim stanowisku, który się jąka. Po prostu to olej, śmiej się sam z siebie bądź mów, że to taki Twój urok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idż do logopedy. Na pewno pomoże. Tylko musisz być cierpliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inaccesible dzieki ale ta przypadlosc wrodzona,nie nabyta.Stres oczywiscie to wszystko poglebia ale generalnie ciezko miec do mnie cierpliwosc hehe sam chyba tez bym nie mial.U logopedy bylem,niewiele to pomoglo,uczylem sie przeponowo oddychac ale to nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×