Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wesele Śląsk! Lokal do wyboru. pomocy.

Polecane posty

Gość gość

Witam, rozpoczęłam właśnie poszukiwania sali na zorganizowanie wesela we wrześniu 2018 dla około 40 osób. Sal, które odpowiadałyby moim wymaganiom jest niestety niewiele, ale ostatecznie wytypowałam ich 5. Najbardziej zakochana jestem w lokalu Impresja Zabrze, ale chętnie poznam opinie o pozostałych. Dziewczyny ze Śląska i okolic i tu prośba do Was - jeżeli byłyście, widziałyście, smakowałyście rzućcie opinią. W internecie niby są, ale niestety nie wszystkie aktualne. Wierzę w Was. :) Poniżej pięć wytypowanych lokali. 1.Impresja Zabrze 2. Calvados Katowice 3. Szyb Maciej 4. Sztygarka 5. Moodro Aaaaa, i jeżeli znacie jakieś fajne lokale w stylu industrialnym lub rustykalnym gdzie wesela dla 40 osób to nie problem to podrzućcie nazwy - chętnie zobaczę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek

Polecam bardzo ładny hotel z cudowną, elegancką salą weselną która mnie całkowicie zachwyciła - Restaurację Hotel Biały Dom w Czerwionce Jedzenie - wyśmienite, a atmosfera w hotelu ciepła i sprawiająca że czuliśmy się jak w domu. Na pewno wrócimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Ja też była na weselu w Restauracji Hotel Biały Dom w Czerwionce, może to faktycznie popularne miejsce. Ale chciałam polecić tą salę, bo ceremonia u mojej kuzynki była zjawiskowa! Wszystko nam się tam podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×