Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ingrid31

Imię dla siostry Natalki?

Polecane posty

Gość gość
ja mam maję i załuje , że nie dałam jej na imię natalia, miałam mega dylemat. teraz gdybym miala dziecko i bedzie to córka to napewno bedzie natalka;)

Gość gość
Joanna piękne imię dla dorosłej kobiety i ma wiele zdrobnień dla dziewczynki

Gość gość
No tak jak mmausia chce Oliwkę Amelcię czy oklepaną Maję to juz wiemy wszystko :D Masz tipsy i dziary :P ? Polecamy Nikolkę Dżesikę lub Vanessę :D

Gość gość
Bierz tylko pod uwagę, że moda na imiona jest teraz zupełnie inna niż w twoim pokoleniu. Maj i Nikol jest teraz zatrzęsienie, więc w świecie twojej córki, będzie to równie oryginalne imię, co w twoim Ania czy Kasia. Pewnie w klasie będą po trzy Nikole, więc imię kompletnie zatraci charakter. Ja polecam zbalansowanie sprawy - wybór imienia niezbyt popularnego, ale też nie dziwnego. Swojej córce dałem na imię Dagmara (to tylko przykład). Uważam, że z twoich propozycji najlepsza byłaby Estera.

Gość gość
Mi właśnie podobają się imiona z końcówką -lia: Amelia, Julia, Emilia, Kornelia, Natalia ...

Gość gość
Natalia i Amelia zlewają mi się przez końcówkę tę samą.. wybierałabym z pozostałych trzech, Maja podoba mi się z nich najmniej.. więc Oliwia lub Estera

Gość gość
Z tych co wymieniłaś to oliwia ale bym ci proponowała imię nadia natasza zaczynają się na n tak jak natalia a mi osobiście podoba się imię ola :-)

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować