Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pożyczki na wyciągnięcie ręki!

Polecane posty

Gość gość

Tani, szybki kredyt gotówkowy na dowolny cel, bez zabezpieczeń i poręczycieli. Z możliwością zabezpieczenia kredytobiorcy na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych. http://www.credit24h.pl ZAPRASZAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak myslisz na co większości ludzi potrzebny kredyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to już ci mówie. na spłate innych kredytów. chociaż być może uważasz, że ktoś u was chce pozyczyć kase na suerdogodnych warunkach żeby założyć działalnośc albo ma superpłatną prace ale mu troche brakuje do lamborgidzi i z szerokiej oferty wybierze akurat waszą? a może nie ma co jeść i potrzebuje na jedzenie? ale to dobrze nie wrózy tej inwestycji. nie chce mi sie tłumaczyć dlaczego jest ak, że w wiekszości nie udzialacie kredytu ale wiem o tym bez bulenia za informacje z biku. w tej sytuacji rodzi sie pytanie na czym wy kooorfa chcecie zarabiać skoro nie na pozyczaniu tym którym bank pozyczyć nie może? siedzita tam wszyscy i 90% czasu poświęcacie na odmawianie pozyczania kasy. nie zastanowiło was jakim cudem opłaca sie was trzymać i wam płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chyba, że częśc z was zajmuje sie sporządzaniem fikcyjnych transakcji umożliwiających fikcyjny przepływ kapitału i księgowanie fikcyjnych zysków. pieniążki sie mnozą a wy robicie za kukiełki. dlatego koorfa prosze cie nie piertol mi tu więcej o pozyczaniu kasy i pozyczkach na wyciągnięcie ręki. toja praca nie ma żadnego znaczenia. zamów se bota niech ci tym spamuje dla ściemy po necie. wyniki są porzebne zeby was jepać po premiach i inne akie chociaż jak to dokładnie wygląda nie wiem i mam nadzieje sie nigdy nie dowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo sie w końcu wkooorfie i was odwiedze z młotkiem ciesielskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi mi o to zebyście sie tak nie spuszczali nad efektem psychologicznym. to naprawde nie ma sensu chyba, że sie operaror z wami dzieli zyskami z infolini abo coś w ten deseń. nie pis ze cos jest na wyciągnięcie ręki jak nie jest bo to kłamstwo. nikt kto ma zdolnośc kredytową u was nie pożyczy innym nie pożyczacie chyba że wam sie jakoś to skalkuluje z róznych niezwiąznych z z pozyczaniem pieniędzy powodów. nie wiem. ale wiem, że nie są ani na wyciągnięcie ręki ani tanie ani bez niczego. WIĘC kooorfa nie pisz mi że tak jest!!!!!@ bo cie kooorfo zabije. nóg na loterii nie wygrałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taką pożyczkę lepiej wziąć w banku. Tutaj macie aktualne pozycje poszczególnych kredytów kalkulator-kredytowy.waw.pl/ranking-kredytu-gotowkowego/. I jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×