Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

NIKT MNIE NIE KOCHA

Polecane posty

Gość gość

Jestem lojalna,oddana, delikatna i kobieca. Jeśli kocham to może nie za nic, ale na pewno ma to związek z charakterem człowieka, sposobem bycia, dopiero potem wygląd i cała reszta (albo i nie). Wszyscy wokół narzekają że kobiety są takie wyrachowane, ze już nie ma delikatnych... a to nie za mną "biegają " tylko za tamtymi. Ja zawsze jestem z boku. Niezauwazona , chyba ze ktos potrzebuje pomocy to wie gdzie przyjsc. I nie mówię tu tylko o facetach bo już się nie ludze ze spotkam kogoś fajnego - ale też o zwykłych znajomosciach np z kobietami czy też z facetami. Nigdy nie czułam się ważna, doceniona, zwykle byłam wykorzystywana i wysmiewana jeśli nie wprost to do znajomych a to jest gorsze-do mnie mili,mówią jaka to jestem fajna a na boku sie śmieją choć nic nie zrobilam. .. Mam już dość bo nie zasługuje na to. Po co mówicie, że szukacie dobroci, wrażliwości, narzekacie ze macie fałszywych znajomych, że was obgaduja, nie szanuja a i tak za nimi latacie a nie za mna ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sszzarriikkkkk
Nie znamy sie,ale kocham Cie...i nawet poznawac sie nie musimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sszzariiikkkkkkkk
Od milo,do milosc to tylko dwie literki...pozdrawiam i nos kolorowe sweterki...dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawikzewsi
Masz trochę racji. Spróbuj być bardziej egoistyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie nie potrafię. Tzn. jeżeli ktoś wprost się ze mnie śmieje i mysli, ze moze mi ublizac, ze jestem taka slaba wedlug nich to zwykle sa zdziwieni bo potrafię się postawić i nie ulegać. Gorzej jak ktoś udaje i weźmie mnie na uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawikzewsi
Już całkiem nie wierzysz że znajdziesz mężczyznę który szczerze Cię pokocha czy tylko dziś naszła Cię jesienna chandra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nie wierzę. Mam już ponad 20 lat i skoro przez tyle lat nie znalazłam nikogo (desperaci czy mizogini sie nie licza) to już nie znajdę. Nie chce być z byle kim, nie chce tkwić w jakimś toksycznym związku. już wolę być sama . Oswoilam się z ta myślą :) Przeszła mi już chec na dzieci i rodzinę. Postanowiłam skupić się na sobie , ale czasami mam takie dni ze muszę się pouzalac nad swoim życiem.:( W przyjazniach też mi nie wychodzi, zawiodlam się na ludziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jest tutaj ktoś podobny do mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×