Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sebini

Własna działalność,sklep internetowy

Polecane posty

Gość sebini

Witam.Chciałabym założyć działalność gospodarczą:sklep internetowy,z dotacji unijnej.Zastanawiam się czy aby dostać dotację musi być to sklep internetowy i stacjonarny czy może być tylko internetowy?Na co mogę dostać dotację?Zajmowałabym się sprzedażą odzieży używanej i czy mogę starać się o zakup samochodu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj sobie spokoj, nikt nie bedzie tego kupowal, teraz szmat, lumpeksow, sieciowek wszedzie jak grzybow po deszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilakKoteł
Chcąc prowadzić sklep internetowy warto mieć towar który zdeklasuje inne, bo teraz wybić się jest bardzo ciężko i trzeba czymś się wyróżniać żeby odnieść sukces. Na swoim blogu opisałam jak prowadziłam sklep internetowy, niestety on upadł, ale można się dowiedzieć jakich błędów unikać, żebyście takiej sytuacji nie mieli http://www.beit.info.pl/prowadze-sklep-internetowy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowadzenie sklepu internetowego wymaga małych nakładów finansowych, dzięki czemu jest łatwej na starcie. Trzeba pamiętać by dobrze zapakować przesyłkę. Klienci nie będą zadowolenie, jeżeli otrzymają uszkodzony towar. Polecam wam zamawiać opakowania od firmy www.wok-kartony.pl, która produkuje solidne kartony i wyposażenie do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe zabawny temat :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna_abc
Nie powinno być przeszkód, żeby działalnośc gospodarcza, na którą udzielana jest dotacja, polegała na prowadzeniu sklepu internetowego. Jednak o to, jak również o możliwość zakupu samochodu z dotacji, powinnaś zapytać bezpośrednio u źródła, czyli firmy bądź instytucji, która udziela dotacji. Na pewno musisz mieć solidnie przygotowany biznesplan z analizą SWAT i dokładnym planem wydatków. W przypadku samochodu, możesz ciąć koszty przez zakup auta poleasingowego. Dobrym źródłem takiego zakupu będzie np. Europejski Fundusz Leasingowy lub PKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tworzenie sklepów internetowych tylko z www.pearbrand.pl!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nabb

U mnie wyraźny wzrost konwersji sprzedaży po współpracy https://intle.pl/. Sklep internetowy mi praktycznie naprawili, a dostarczam klientom w Polsce amerykańskie gadżety reklamowe, często spersonalizowane. Konkurencja w branży ogromna, ale dzięki tej agencji udało mi się wyodrębnić dobrze grupę docelową i skierować komunikat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja osobom prowadzącym sklepy internetowe mogę poradzić porządne zabezpieczanie przesyłek. Klienci nie są zadowoleni gdy dostaną uszkodzony towar, nawet jak nie jest to nasza wina. Ja polecam wam zapisać sobie kontakt do firmy www.bernas.pl Od nich zakupicie porządne taśmy klejące do pakowania produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

Mam dzialanosc od 2 lat, korzystam z drukarni Estilab, zlecam im druk cyfrowy, naprawdę są nieźli, polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×