Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tęsknię za Tobą....

Polecane posty

gość dziś Co ty nie powiesz malinowe usta aka Nowa97smiech.gifsmiech.gif Chwalisz się, że Błędny cie miałjezyk.gifjezyk.giflapka.gif X Może jestem troszkę nowa,troszkę stara tutaj ale,że 97 :O Swoje dorosłe lata już mam ;) Błędnego lubię tutaj czytać ale,żeby mnie miał? Muszę Cię rozczarować bo nie miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jest Nowa 97:) Oswiece cię dziewczynko :-D Cyferka obok nicku nie zawsze jest adekwatna do wieku Kamilo po 30 przebrana po raz kolejny :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po raz kolejny. Co kogo to qrwa obchodzi???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam za wiele czasu na kafe, czasem wpadam z sentymentu poczytać coś jak muszę się odmóżdżyć. U mnie wszystko w porządku, jak zwykle zresztą. Jeżeli masz ochotę to możemy tutaj czasem zamienić parę słów, może nie koniecznie w tym dziele. Prywatnego kontaktu nie będę ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszę się że wszystko dobrze uCiebie. Ja tak samo czasu ostatnio mam zbyt mało. Wiecznie go brakuje. Oczywiście że mam ochotę popisać z Tobą. Przecież wiesz że bardzo to lubię. Jaki dział proponujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry:) Kuszeńko co Ty zrobiłaś gościowi co? Tak namiętnie Cię prześladuje. Choooo maleńka przytulę , obgadamy gościa co? zauważyłem ostatnio, że słoma mu wystaje z butów :D widziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że to jest powód odrzucony gość? w sumie ty masz jaja on nie :D będzie bosko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooo to idę do Ciebie z wyciągniętymi rękoma :D yyyyyy bo ręce mam wyciągnąć prawda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się z kuszą nigdy na jednym gòwnie nie slizgałem :( Także jesteś błędny w błędzie; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
uprawiasz sport kuszo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze błądzę gościu :D Nawet teraz przez chwilę pomyslałem że napisałeś coś fajnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będę chciał to dodam, jak nie to nie. Mój wpis jest pełny i zakończymy na tym. A Twoje ulubione dyscypliny sportowe na prawdę mnie nie obchodzą. Ja mam swoją i tego się trzymam;) A to co inni robią w ogóle mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie strzelectwo? :O no ok rozumiem ze tam jest kon i mozna zbic krola gdy stoi jak wieża... eeeeeeeeeeee to faktycznie fajne jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierkibierzesz patyczka i wyciągasz pozostałetylko nie wolno pić przy tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim wieku o drżenie rąk nie trudno więc odpada. Nawet moja ukochna mówi że wystarczy jak polożę rękę i nic nie muszę robić:D i tak jest jej dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Insraj. A tobie qrwa co?? Pies zdechł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zastanawiałam się nad działem. Sam wybierz. Może życie po trzydziestce, ogólny, gotowanie i ogród, albo fitness... Mnie jest wszystko jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu tutaj nie możemy?? Jaka to różnica gdzie?? Mi nie jest wszystko jedno. No co Ci mam jeszcze napisać?? Tęsknię... Przecież nie proszę o dużo. Zbyt wiele? Tylko rozmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popcham trochę bo też tęsknię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za kim tęsknisz 12:27?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie to tym za którymi tęsknicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:33 za kimś kto sam nie wie czego chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęsknie tak bardzo :( oddał bym życie za kolejny cudowny dzień Dla czego tak jest kiedys byłem obojetny a teraz nie potrafie sobie z tym radzic :( kolejny dzien na upijaniu sie z tesknoty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tęsknię. Dziwna tęsknota za nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×