Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

niemcy uczą uchodzcow podrywać miejscowe dziewczyny

Polecane posty

Gość gość
jeździłem trochę po europie i jakoś nigdy nie miałem problemów z arabami. Nawet pracowałem w norwegii u araba. Zawsze nam dawał obiad i był ok. Najwięcej mają do powiedzenia ci co nigdy za granica nie byli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopie , co niby w Norwegii pracował u Araba - byliśmy z mężem 16 lat za granicą , oboje mamy te lata legalnie tam wypracowane. Niedawno wróciliśmy do PL i otworzyliśmy własną firmę. Wiem o czym piszę.Wszelka kolorowa zaraza to wrzód na d***e. Darmozjady rozwalające programy socjalne , lenie i obiboki. Żerują na naiwnych laseczkach z lumpenproletariatu, robią naiwniaczkom bachora , potem ślub , papiery na legal i socjal , pełnia szczęścia dla nieroba, rozwód , ściąga sobie żonkę ciapas ze swojego kraju , najczęściej kuzynkę , żeby wszystko zostało w rodzinie a naiwniaczka zostaje sama z bachorem , wytykana palcami , ze plamą wstydu. Popieranie kolorowych i związków międzynarodowych to dążenie do zagłady własnego narodu i kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinni ich raczej uczyć języka i zawodu. Wtedy to by może jakaś niemiecka panna się zainteresowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na miejscu tych imigrantów robiłbym wszystko żeby się zintegrowac. Wszystkie kursy językowe i zawodowe mają za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w niemczech powinien powstać program pod tytułem "uchodzca szuka żony "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dużych miastach takie związki są norma. Dużo niemek leci na arabskie wielkie maczugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pesymista
Lewackie pranie mózgów przynosi efekty :( Kiedy już Synowie Pustyni opanują najsilniejsze państwo w Europie, wszystkie sąsiednie będą musiały się im podporządkować. Coś mi to przypomina: "Wir werden weiter marschieren Wenn alles in Scherben fällt Denn heute da hört uns Deutschland Und morgen die ganze Welt!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieranie kolorowych i związków międzynarodowych to dążenie do zagłady własnego narodu i kraju. x Dokładnie. Arabowie mają jeden z najniższych poziomów inteligencji na świecie, tak samo afrykańczycy. W przypadku tych pierwszych powodem są małżeństwa z kuzynami. Ci drudzy...no cóż....to już chyba wrodzone. Kobiety bardzo rzadko myślą kategoriami jak przetrwanie narodu i jego tożsamości, co nie jest dziwne bo nigdy nie były za to odpowiedzialne. Ten obowiązek spoczywał na facetach. Czasy się jednak zmieniły, kobiety mają więcej wolności, ale stare myślenie pozostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka ze kobietom bardziej podoba się taki arabski dzikus niż europejski lewak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla czarnego czy murzyna to bez znaczenia , garbata czy zezowata , czy gruba i pryszczata.Byle otwierała szparę i legalizowała jego pobyt. Stąd tyle brzydactwa z brzuchami i wózkami a w nich w kolorowymi brzdącami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie potrafia dobrze dymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jak co ale oni to by mogli ****** na okrągło. Wyposzczeni a do tego wielu z nich nigdy nie miało kontaktu z kobieta. Dodać do tego ze w Niemczech jest dużo złotowłosych niebieskookich nimf to taki uchodzca czuje się jak w raju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrozumcie , oni lecą na byle pasztet , ważny jest legalny pobyt. Z wielu z nich rozmawiałem i wiem to od nich. Wielu ma kobiety , żony czy przyrzeczone narzeczone u siebie a legalny pobyt pozwala je ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slyszalam ze niemki malolaty lubia sie z takimi dymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie małolaty są łatwym łupem dla nich. Łatwo im zawrócić w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam miesiąc temu w niemczech i widziałam taka sytuację w aldi :D młody imigrant podrywał ekspedientkę. Prawił jej komplementy po angielsku i wręczył kwiatka. Widać było ze dziewczynie bardzo się to podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maja ladniejsze penisy jak europejczycy. Takie opalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młode głupie dziewczęta faktycznie lecą na przybyszów. Ale także takie 40 latki niewyżyte. Jak wiadomo niemcy raczej nie są zbytnio dobrymi kochankami a dojrzale kobiety mają swoje potrzeby. Często są to bardzo eleganckie zadbane kobiety które gdzieś na boku sobie romansuja z uchodzcami. Często same zaczynają znajomosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tak. Syryjczycy czy turcy są w miarę cywilizowani i podrywają dość kulturalnie. Wprawdzie trzeba czasami kilka razy powiedzieć nie ale wkońcu dotrze :p natomiast najgorsi są afgany i północna afryka. Oni właśnie najczęściej gwałca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe jak będą wyglądały Niemcy za 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie stać ich na to. Za twoje nie dają dasha :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolaa123
nie dawno wróciłam z niemiec. Poszłam raz z chłopakiem na dyskotekę. Na początku nic szczególnego się nie działo dopiero potem przyszła grupa tzw uchodzcow. Z 7 młodych byków ok 20 parę lat. Wypatrzyli grupę dziewcząt przy stoliku akurat bez męskiego towarzystwa. Natychmiast je osaczyli. Mój chłopak chciał już iść po ochroniarza ale wstrzymał się bo w sumie tylko cos tam szeptali do ucha tym dziewczynom. Po chwili cale towarzystwo wstaje i wchodzi na parkiet. Byłam w szoku. Jakby tego było mało po kilkunastu minutach tańczenia zaczęły się po nich wieszać i kręciły do nich tyłkami. Co było później nie wiem ale to co widziałam bardzo mnie zaskoczyło. Niezłe ziółka z tych niemek są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo ciekawy temat. Myślę ze takich młodych chłopców można jeszcze wychować na ludzi. Uczestnicy tych kursów mają ok 18 lat więc pewnie większość czasu myślą o dziewczynach. Rząd wyciąga do nich pomocna dłoń ucząc ich podrywu. Dlaczego rządowi tak na tym zależy ? A no dlatego ze nie chcą mieć u siebie muzułmańskich Gett. I rzeczywiście to ma sens. Niemcy chcą uniknać błędów jakie popełniła Francja. Tam muzułmańscy uchodzcy zawsze traktowani byli jak śmieci. Dlatego powstały tam getta i dlatego jest taka trudna sytuacja teraz. Tam imigranci zupełnie nie zasymilowali się. Moim zdaniem Niemcy chcą tego uniknać i dlatego tak bardzo zależy im na asymilacji. Jakiś czas temu można było przeczytać ze rząd niemiecki chce imigrantów w bundeswerze. I to też ma na celu pokazanie ze imigranci są równi ze społeczeństwem niemieckim. To wcale nie są takie głupie działania jak się wydaje. Gdy się nad tym zastanowimy to wtedy właśnie dojrzymy w tym logikę. Macie pretensje ze uczą ich podrywać kobiety ? A gdy dojdzie do jakiejś napaści to wtedy byście mieli pretensje ze ich nie nauczono jak je traktować. Dla nich wszystko jest tutaj nowe. Dlatego trzeba ich uczyć wszystkiego. Od języka po flirt. Zwłaszcza ci młodzi ludzie mogą przyjąć nasze wartości bo starsi to wątpię. Tak więc miejcie więcej zrozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czlowiek okolo 18 jest juz uksztaltowany swiatopoglodowo I przesiakniety kultura w ktorej sie wychowal.Aha, jesli niebieskokokiej blodynce zalezy na przetrwaniu takiego wygladu nie moze zadawac sie z arabami.Nasze geny sa recesywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka niebieskoka blondi to raczej ma w d***e czy wygląd przetrwa. Ważne żeby tyłek był przetrzepany. Pozatym blondyny mają slabość do takich ciapasów. Część kobiet na pewno za nimi pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sobie przegladam na fb i nawet fajne laski z tych Niemek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemki z Polski były zachwycone śniadym fallusem pisały do rządu o pomoc jak z dzikiego araba zrobić mena którego koleżanki będą zazdrościć bo uroda nie pozwala na Europejczyka to postanowiła sobie zrobić tego Europejczyka. Sprytne te baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sie niemiaszki beda wsciekac bo uchodzcy im beda panny wyrywac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie kursy sa coraz bardziej popularne w DE. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Zwiazki i milosc to rowniez element integracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×