Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co byście zrobili. Kasa przepadla?

Polecane posty

Gość gość

WIec kilka razy dzwoniłam dotakigo coacha co wydawało mi się, ze mi naprawdę pomógł bo moj zwiazek sie rozpadał. teraz po jakimś czasie znów wpłciłam mu kase na konto i napisałam kiedy możemy sie umowic na rozmowe... I... Jak narazie nic, zero kontaktu :O Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już do niego pisałam narazie nie odpisuje :O pewnie tez zadzwonie jesli nie odpisze dzisiaj. Jak mi ta kasa przepadnie to chyba go udusze.. No i juz nie skorzystam raczej z jego uslug wiec cóz, jego strata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczymy, może jeszcze odpisze... jak nie to będzie to chamstwo niestety. Nie wiem czy mam czas i nerwy zgłaszać to na policje :O Mam wiele innych spraw na glowie. Ale jakby co, straci klientke i trudno. Szkoda bo dobrych rad udzielał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz zadnej bliskiej osoby że mussiz dzwonic do obcej osoby i kase jej placic? chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×