Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wszystkie kobiety Naja

Polecane posty

Gość gość
Moszna waruje na Najka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic
Niesamowite jest, że te wszystkie piszące tu prymitywy zakładają, że a) ktoś bierze ich zdanie pod uwagę b) zyskują na tym w oczach innych. Nic bardziej mylnego xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niesamowite informacje. Fanki czekają na nie od dawna. Nie wiem czy będę mogła wieczorem zasnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teppic dziś Niesamowite jest, że te wszystkie piszące tu prymitywy zakładają, że a) ktoś bierze ich zdanie pod uwagę b) zyskują na tym w oczach innych. Nic bardziej mylnego xD x nie posraj się niebieski swój nick albo wypiertalaj chyba że mam wyklaskać ci onanie z fiutem w łapie rytm 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niebieski swój nick albo wypiertalaj chyba że mam wyklaskać ci onanie z fiutem w łapie rytm X Tylko Nowy klaskał rytm. Nieładnie tak Piotrek z partyzanta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś niebieski swój nick albo wypiertalaj chyba że mam wyklaskać ci onanie z fiutem w łapie rytm X Tylko Nowy klaskał rytm. Nieładnie tak Piotrek z partyzanta. xxxxxx a co ty robisz stara kurfo??? login :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój Boże Jest koniec wakacji a wilcza wataha waruje :D Żal mi was ludzie, że nie macie żadnego życia prócz tego forum i kobieta jakiegoś nicka z hejterskiego forum :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naj nikogo tu nie wyrwał na poważnie a te przeżywają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic
15:59 Nie, nie wypiertole, jak to ładnie napisałeś. Co teraz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic
Eee... znaczy wiesz, możesz sobie klaskać i o słup wysokiego napięcia, a i tak jesteś przecież tylko jakimś chujkiem z internetów. Dlaczego zakładasz, że ktokolwiek cię posłucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×