Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 23latek

Zakochała się we mnie małolata.

Polecane posty

Gość 23latek

Wstyd przyznać, ale tak jest. 15 lat. Ostatnia klasa gimnazjum. Myślałem sobie pobzykam i adio, niestety, przywiązałem się do niej i teraz mam obawy, że to ona puści mnie kantem. Chore to wszystko, wiem, musimy kryć się przed rodzicami, moi znajomi jak się dowiedzą zabiją mnie śmiechem. Czy to jest miłość, czy tylko seks ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlopie nie przejmuj sie, ze ma tylko 15 lat. Ja mam 29 lat a moja dziewczyna ma 17 i mam gdzies ludzi. Jest nam ze soba dobrze i nie bede rezygnowal z dziewczyny zreszta mojej pierwszej bo komus sie to nie podoba. Miedzy Wami jest tylko 8 lat roznicy a za kilka lat nie bedzie to nic dziwnego dla Ciebie. Jesli jest Wam ze soba dobrze to badzcie razem. Nikt Wam nie moze zabronic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23latek
A jak Ty się z nią dogadujesz ? Ja na początku widziałem, że to jeszcze dziecko, teraz mi to już nie przeszkadza, ona próbuje być doroślejsza niż jest, ale to chyba ja zdzecinniałem. Nie masz obaw, że jak dojrzeje, to poszuka sobie kogoś w swoim wieku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz obaw, że jak dojrzeje, to poszuka sobie kogoś w swoim wieku ? X Trafiłeś w sedno, pójdzie do liceum pozna innych chłopaków, pójdzie na studia pozna innych chłopaków. Jesteście na innych etapach życia. Przed nią lata nauki, a Ty pewnie juz pracujesz, albo kończysz studia. Faceci co z wami? Za niedługo będziecie dziewczyn w podstawówce szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pedofil z ciebie ja też mam 23 i nigdy bym takiej nie tknal bo mnie dzieci nie kręcą. Taka pietnastolatka ma gówno we łbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23latek
Ja jej nie szukałem, sama wlazła mi do łóżka. Myślałem wakacyjna przygoda, ale cholera przywiązała mnie do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RUCHAJ ILE MOŻESZ RYSIU :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też tak było... ja 16 on 23. Jest moim mężem od 7 lat a razem 10.. to było to i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A byla dziewica jak ci wskoczyla czy juz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'Sama wlazła mi do łóżka' - dobre :D Szła, potknęła się i niespodziewanie nadziała się na twoją fujarę :D Nic nie mogłeś zrobić, biedaku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wiele tematow, na ktore rozmawiamy. Oboje interesujemy sie sztuka. Ona maluje obrazy a ja szkice i rysunki wykonane olowkiem. Jest wiele roznych tematow. Oboje jestesmy bardzo spokojni, lubimy cisze i spokoj. Nie sluchaj tutaj ludzi a szczegolnie kobiet bo one same wybieraly starszych gdy my bylismy mlodsi a teraz maja pretensje, ze za nimi nie latamy. Jak psy ogrodnika same nas nie chcialy i nie pozwalaja nam byc szczesliwymi z inna kobieta. Zasnanow sie czy jestes z nia szczesliwy bo to jest najwazniejsze. Czy mozesz byc przy niej soba, czy nie musisz kogos udawac by byc zaakceptowanym? Nie lamiesz prawa, nie jestes tez pedofilem. Takie oskarzenia rzucaja kobiety, ktore w przeszlosci same mialy starszych partnerow tylko juz im przeszlo bo zwyczajnie on je zmienil na mlodsza i teraz " wymagaja" od Ciebie bys za nimi latal bo one teraz daja Tobie szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23latek
Naszą pasją jest fotografika, z tym, że ona woli stać „za” a nie „przed” obiektywem. Niestety, zawód modelki nie jest taki łatwy, jakby się wydawało, cóż, „gwiazdy” chyba z niej nie zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry,pietnastolatka ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 21 i nigdy bym nie brał sie za 15, koledzy by mnie chyba śmiechem zabili :D rodzina pewnie tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pedofilfilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 lat ?!?!? To przeciez jeszcze prokurator jej reke na cipce trzyma.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ma 15 lat to mozna z nia normalnie seks uprawiac ale ciolki jedne autor mowi o zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli macie wspolna pasje to super. Moze razem cos pieknego osiagniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki to niby zwiazek z nastka? Kryc sie przed rodzina i znajomymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestancie juz jeczec stare baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty wrozysz z fusow,ze wiesz kto i w jakim wieku pisze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 29 a moja dziewczyna 18 lat i też zaczeło się od tego że mi wpełzła do barłogu. Pomyślałem dobra, przybolcuje, ściągnę przy okazji simlocka i adio. Ale zakochałem się w niej i chce być z nią już zawsze. Poza tym baby po 20stce są obleśne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - co Ty "chłopczyku" chrzanisz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Braniborski
15 za wcześnie, ale już taka 18-19 może być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie facet który nie ma przynajmniej 8 lat młodszej partnerki, nie ma tym samym szacunku do samego siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18latek musi mieć 10 latkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18latek niech się zajmie trzepaniem kapucyna, dopiero jak będzie miał 23 lata niech się rozejrzy za jakąś fajną piętnastką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego 18 latek ma nie mieć dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo związek z 10latką jest nielegalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja rozumiem, ze mozna miec wspolną pasję z 15latką. ale jak juz masz na nią ochotę, to juz pedofilia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×