Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

O czym rozmawiać na randce?

Polecane posty

Gość gość

Sytuacja jest taka, że dawno nie byłam na randce, no dobrze, bardzo dawno ;) Niedługo się wybieram... i nie wiem, o czym z nim rozmawiać żeby wydać się interesująca, jak uniknąć niezręcznej ciszy, jestem dość nieśmiała i nie wiem jak będzie.Pytam osoby doświadczone w tej kwestii, jak Wy się zachowujecie, żeby było ciekawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej pożartować, duża dawka humoru i wspólny śmiech rozładuje atmosferę i przybliży was do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak poradzić sobie z niezręczną ciszą, czy można się jakoś na to przygotować? Jestem małomówna i skryta, boję się wyjść na idiotkę. Np. on będzie opowiadał ciekawie o sobie, a ja będę milczeć, buuu, boję się tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiesz, że ciekawie będzie gadał? Może to ty masz ciekawsze życie ;) A jak nie, to możesz porozmawiać o priorytetach albo marzeniach.. W sumie nie poradzę ci więcej, bo na randki nie chodzę :D ze znajomymi ogólnie rozmawiam o wszystkim, a jak nie ma o czym to się ulatniam i tyle :P Ludzie ogółem dzielą się na 3 grupy: cierpiący na słowotok, którzy nie dają wprost dojść do słowa nikomu innemu i tylko przerywają (dla ciebie byłoby świetnie gdyby on taki był), ci co nic nie mówią i z takimi to męczarnia rozmawiać, bo trzeba ciągle podtrzymywać rozmowę, brakuje luzu; no i trzecia grupa, ale ta jest nieporównywalnie mniejsza od dwóch pierwszych przypadków, osoby, które na równi opowiadają i wysłuchają, z takimi ludźmi prowadzić rozmowę to sama przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu no to tez opowiadaj ja nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy potrafi opowiadać ciekawie o sobie, tym bardziej na randce. Moje życie jest nudne, zwykła, szara codzienność, bajek opowiadać nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszczuj mu dupką żeby sam nie wiedział co ma gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dużą dawkę humoru, rozmawiaj lekko i na luzie, popytaj o jego zainteresowania i pasje, jakiej muzyki słucha. Zdecydowanie odradzam dwa tematy: politykę i religię ( tę ostatnia przynajmniej na początku, bo jak dobrze pójdzie to trzeba będzie kiedyś o ślubie kościelnym porozmawiać ). Życzę powodzenia. P.S. Najważniejsze, żebyś tego faceta OD RAZU nie traktowała jako kandydata na męża czy chłopaka bo się będziesz "spinać" i będzie porażka! Dużo się uśmiechaj, bądź na luzie i nastaw się, że będzie to spotkanie "z kolegą" ( a jak się to ułoży- czas pokaże! ). Głowa do góry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o cebuli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mów o swoich pasjach. Czasem nie pytaj go o zakładanie rodziny i ile dzieci chce mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś [22:5 ]Czasem nie pytaj go o zakładanie rodziny i ile dzieci chce mieć. tak, o seksie nie gadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×