Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Z iloma to robiłyście?

Polecane posty

Gość gość

Ostatnio poznałam chłopaka i po 3 tygodniach poszliśmy do łóżka. Ostatnio rozmawialiśmy i on się zapytał z iloma to robiłam i powiedziałam prawdę że około 20 i on powiedział że dużo za dużo a on z 4. Ja mam 27 lat on 29. Widzę że on myśli i że jestem łatwa i się puszczam. Ale ja poprostu poznawałam facetów i byłam w związkach i tak wyszło. Był zdziwiony że ja podczas 1 naszego seksu wzięłam do buzi. Miałam ochotę bo miałam przerwę 2 miesiące i chciałam to zrobić. Napiszcie dziewczyny ile macie lat i z iloma to robiłyście? I co sądzicie o tej mojej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z 9 a mam 26 lat. Trzeba życia używać. Zaczęłam w w wieku 19 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo się puszczasz jakby nie patrzeć ;) po 3 tygodniach brać do buzi? I Ty chcesz mieć szacunek od innych jak siebie sama nie szanujesz? Ja mam jednego i więcej mieć nie zamierzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego chodzenie do łóżka z wieloma partnerami to synonim używania życia.. :O proszę o wyjaśnienie, bo chyba jestem jakaś zacofana i nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha"do buzi" jak to nazywacie jest bezpiecznej dla obojga :)) ze wzgledu na niepotrzebne potomstwo!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to ty mozesz sypiac z kazdym:D mnie to nie boli ,tylko inne "orleanskie dziewice"!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
synonim sodomy i gomory a nie zycia tu ****ać mogłem wiele lecz wybrałem moją żonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ru/chać te Marta ja wole nie wiedzieć jakie ty masz perwersje za uszami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o to że ci co są w długich związkach np. 5 lat prawdopodobnie nie będą miały tyłu partnerów co single. Mam 29 lat i teraz jestem singielķą ale taką co chwile kogoś poderwie. Przez 4 lata związku robiłam to z tym facetem tylko. A od 2 lat może z 10 bo jestem singielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mezatki ,osoby ktore sa w stalym zwiazku nie maja innego wyboru jak siedziec przy jednym korytku:D wiec o czym tu mowa!:(.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak się można z Tobą skontaktować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczymy :p Ale daj jakieś namiary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omen6262
Podaj Facebook lub e-mail to popiszemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.07 a co to ma do rzeczy? jak laska łazi od jednego do drugiego to używa życia bo raz to zrobi na jednej kanapie, raz na drugiej, a raz na jachcie i tak w kółko. To właściwie prostytutka jest na szczcie :D top del top!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczycie*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćomen6262
Mmartha nie ma cię na FB podaj e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 23 i z 12 twym raz zrobiłam loda w technikum nauczycielowi u którego miałam zagrożenie ale niw uważam żeby to było coś złego bo on mnie go tego nawet nie namawiał jestem bardzo ładna dziewczyną i zauważyłam juże wcześniej że zdaża mu się zerkać na mnie pożądanym wzrokiem. Wieć pewnego dnia po lekcjach kiedy miałam pisać poprawkę byliśmy sami w sali w pewnej chwiliczby kiedy dawał mi test odołożyłam go na bok podeszłam do nauczyciela i spytałam się czy nie możemy tego jakoś inaczej załatwić. On początkowo był zakłopotany ale po chwili wzięłam rękę i położułam na mojej pierśi i już było jasne że zdam. Uklekłam rozpielam mu rozporek i zaczęłam robić lodzika(chodź przyznam miał maleństwo gdyby nie to pewnie bym na nim usiadła ) wszystko połknełam i zdałam do następnej klasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja poprostu poznawałam facetów i byłam w związkach i tak wyszło x Bo jesteś łatwa, 27 lat i 20 pseudo-związków? Czy ty w ogóle wiesz na czym polega związek i czym są głębsze uczucia? Tego typu krótkotrwałych relacji nawet nie można nazwać związkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha ile zboczuchów najechało na kontakt z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, to że jakiś facet cię bzyknął to jeszcze nie związek :P Związek jest wtedy kiedy ludzie czują coś do siebie poza samą chcicą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 37 lat i tylko z 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
37?! 4?! Wstyd! Musisz nadrobić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 37 lat i tylko z 4 x I prawidłowo, bo po takiej ilości partnerów można domyślić się że angażujesz się w relacje na poważnie, a nie pod wpływem emocji. Przeciętny człowiek ma średnio 5 partnerów w ciągu całego swojego życia. Dziś u małolatów ta średnia to pewnie z 30, co zresztą widać po ich "związkach" które trwają aż kilka tygodni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×