Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chłopak jego była żona i dziecko

Polecane posty

Gość gość

Witam mam problem z chłopakiem. ma 38 lat jest po rozwodzie i ma z ta kobieta dziecko 10 lat. Płaci alimenty. Zabiera dzieciaka na ferie i wakacje do siebie. Jak ma kase to co miesiac jedzie do Niego ( mieszka w innym miescie). W tym miesiace raczej nie pojedzie bo stoi cienko z kasą. Ale nie jest jeszcze tak źle żeby nie miał na jedzenie czy wyjscie na basen. Właśnie dziś postanowilismy że pójdziemy na basen ( park wodny). Koszt dwóch osob na cały dzień 105zł Napisałam na fejsbuku że jestem w podróźny do parku wodnego z jego osobą. On po powrocie to przeczytał. Nazwał mnie wredna i chamska i że to zrobiłam bo teraz przeczyta to jego była żona i zabroni mu kontaktów z synem bo do niego nie pojechał a na basen ze mna poszedł. Jak mam sie teraz zachować? Bo jestem w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co spotykasz sie z takim kretynem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co odpisywac na prowo? Musisz wklejac je na roznych tematach,nie wystarczy raz? Czy nie udalo sie gdzie indziej i walisz dalej ? Dzecino,pakuj tornister,jutro do szkoly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aż tak cie świerzbi ze musisz na facebooku pisać o takich rzeczach. boze ale niektórzy ludzie są ułomni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srajbuk to gòwno
po hooj używasz srajbuk? skasuj to ścierwo, same problemy z tym gòwnem jak widzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co chwalić się na fejsie?ma racje że się wkurzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj sobie faceta bez dziecka... ten ma cos z glowa nie tak i widac ze dla niego dziecko wazniejsze od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet na rację. Przecież dziecko dla ojca jest najważniejsze i zapewne mu smutno, że musi wybierać pomiędzy zaspokojeniem potrzeb dziecka, a nowej partnerki. A to obnażanie się na Facebook-u to już chyba pozycja na wielotomową książkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeprosić chłopaka i dać te pieniądze aby pojechał z dzieckiem na basen. I dać sobie like-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopaka to się ma w liceum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wina nie chłopa tylko tej durnej peezdy co srajbukuje za każdym razem jak oddycha czy pierdnie, tępa gimbaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×