Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Kto z was jest po 30 i niczego w życiu nie osiągnął ?

Polecane posty

Gość gość
-gość-wczoraj - nie było mnie tu wczoraj. Napisałeś bardzo ogólnikowo- nic z tego nie wynika. Może w ogóle jesteś taki "nijaki" i bez inicjatywy? Kasa to nie wszystko. Liczy się charakter, ale jak Ty cały jesteś taki "zrezygnowany" i bez inicjatywy- wątpię, że byłbyś w stanie podjęć decyzję aby zmienić swoje życie gdybyśmy się sobie spodobali. Jeśli tu tu będziesz- odpisz. Czasem tu zaglądam. Napisz z jakiej części Polski jesteś, czy jesteś wolny (kawaler, rozwodnik?) oraz czy masz dzieci. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wam tak : wszystko zaczyna sie i kończyna kasie. Myślcie co chcecie ale taka jest brutalna prawda. Mało co sie uda i przetrwa jak masz problem z kasa. A wiec najważniejsze to zdobyć, szukać , zmieniać kwalifikacje tylko i wyłącznie po to aby dorwać prace w której sie zarobi. Nigdy nic nie jest stracone. Pracujemy aby żyć. Wszystko sie zmieni ale to kompletnie wszystko ( miejsce w którym mieszkasz , znajomi, sposób życia ) tylko wtedy jak bedzi dobrze płatna praca. Aby taka miec trzeba cos umieć ( papier i owszem ale nie zawsze) skupić nalezy sie na : decyzji dokąd zmierzasz, co do tego potrzebujesz, potem plan jak zdobyć , jakie musisz spełnić warunki i wziaxc sie do realizacji pod rygorem czasu ( np. dawna lata) i wszystko temu podporządkować . Ludzie tylko dobrze płatna praca. Myśleć. Czemuś biedny bos głupi czemuś głupi bos biedny. To stare przysłowie ludowe. Do boju '!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 33l, wykształcenie średnie, praca w UK, brak znajomych, brak partnerki( nigdy nikogo nie miałem) , niska samoocena, brak wyglądu niski z odstajacymi uszami, brak perspektyw żeby to się zmienilo. Samotny coraz bardziej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćdziś . Ciesz się , że nie jesteś po socjologii albo politologii. ;), To byś się dopiero załamał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
34 - prawiczek - zero znajomych -praca bez perspektyw -problemy ze zdrowiem - nienawiści kobiet w stosunku do mojej osoby nawet w pracy - brak samochodu -mieszkam z rodzicami - marne wykształcenie - przekonanie otoczenia o tym że jestem homoseksualistą (nie jestem jestem hetero )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To masz przynajmniej zdiagnozowany problem : • 34 - prawiczek ( to zmień to i przestań nim być ) • - zero znajomych ( poszukaj znajomych) • -praca bez perspektyw ( zmień pracę) • -problemy ze zdrowiem ( zacznij się leczyć ) • - nienawiści kobiet w stosunku do mojej osoby nawet w pracy ( zmień pracę, zmień siebie, widac to ty jesteś powodem nie praca ani kobiety) • - brak samochodu ( kup sobie) • -mieszkam z rodzicami ( wyprowadź się ) • - marne wykształcenie ( zacznij się kształcić ) • - przekonanie otoczenia o tym że jestem homoseksualistą (nie jestem jestem hetero) – znajdź sobie dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj każdy ma jakieś problemy, nawet jeśli nie zdaje sobie z tego sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Murph
Prawda jest taka,że jest niewielu,którzy do wszystkiego doszli sami, bez pomocy kogoś z otoczenia,rodziców,znajomych. Człowiek zdany wyłącznie na siebie ma większe kłody pod nogami i silniejszy wiatr w oczy. Nie ma złotej rady dla każdego,czy życie polega na tym,by mieć,gromadzić? Każdy ma jakiś standard życia,do którego dąży. Nie ma sensu zazdrościć komuś lepszej pracyy,pensji itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekamy na dalsze wypowiedzi życiowych nieudaczników!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Itak wszyscy skończymy 2 metry pod ziemią i bogaci i biedni, wszystkim będzie dane po równo. Nikt się nie wywinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie kumam - wykształcenie, praca, znajomi to Wasz wybór! Jak to co macie/robicie nie podoba sis to czas to zmienić! Zresztą nawet posiadając to wszystko i tak nie ma gwarancji szczęścia! Bo szczęście oznacza nie mieć a być! I najczęściej być oznacza bliskość z drugim człowiekiem....a to już nie jest tylko naszym wyborem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj 23.52-"Bo szczęście oznacza nie mieć a być! I najczęściej być oznacza bliskość z drugim człowiekiem....a to już nie jest tylko naszym wyborem!" XXXXXXXXXXXXXXX Dokładnie tak i dlatego nie rozumiem dlaczego nie odpisał do mnie Pan 2016.10.18 -gość dziś oraz moja odpowiedź-gość wczoraj . Napisz, jeśli się jeszcze tutaj pojawisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro po 30, to kazdy powinien osiągnąć dojrzałość emocjonalną, zdawać sobie sprawę z własnych atutów, nad wadami pracować. Mentalne siedzenie na tyłku nic nie wnosi do życia. I nie chodzi o kasę, ale o apetyt na życie. O to, że jak się nawet upadnie wiele razy, trzeba się dźwignąc na nogi i iść dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cynik z ero siedzi w domu i wali konia calymi dniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj -gość-wczoraj - nie było mnie tu wczoraj. Napisałeś bardzo ogólnikowo- nic z tego nie wynika. Może w ogóle jesteś taki "nijaki" i bez inicjatywy? Kasa to nie wszystko. Liczy się charakter, ale jak Ty cały jesteś taki "zrezygnowany" i bez inicjatywy- wątpię, że byłbyś w stanie podjęć decyzję X Co tu pisać droga Pani skoro już mnie oceniasz. Przecież nic o mnie nie wiesz. Jestem kawaler bez dzieci, wolny jak ptak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość-wczoraj - Drogi Panie, prosiłam, żebyś napisał z jakiej części Polski jesteś (wystarczy województwo, jeśli nie chcesz podawać szczegółów! ). Jeśli chcesz, żebyśmy pogadali- może jakiś kontakt do Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Lat 30 - kiepsko płatna praca - życia uczuciowego nie stwierdzono - nigdy nikogo nie miałam ani nawet nigdy w życiu nie byłam na randce - mieszkam z rodzicami - brak prawa jazdy (mimo usilnych starań) - brak przygód - Jedyne co na plus, to małe, ale kochane grono prawdziwych przyjaciół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe to tacy po 30tce nie mają szans u żadnej kobiety. Tym bardziej, żadnej z fotka.pl gdzie są najpiękniejsze dziewczyny w Plolsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polsce* chciałem napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo powinniście przez tyle lat uzbierać chociaż na Małego Fiata... Polski Fiat 126p/650 ułatwia w naszym kraju zaspokojenie najpilniejszych potrzeb społeczeństwa na własny samochód. Chociaż nie jest pojazdem przeznaczonym dla dużej rodziny, ale z powodzeniem nadaje się nie tylko do ruchu miejskiego i nieźle spisuje się na dłuższych, np. urlopowych trasach pod warunkiem niezabierania ze sobą pokaźnego bagażu. W ocenie modelu 650 nieznaczna poprawa osiągów trakcyjnych została okupiona podwyższonym zużyciem paliwa. Jako, że ten model samochodu przez wiele lat będzie jeszcze figurował w programie produkcyjnym Fabryki Samochodów Małolitrażowych będzie on ulegał dalszej modernizacji, aby dorównać postępowi technicznemu i jeszcze lepiej spełniać te wymagania, które stawiane mu są jako najpopularniejszemu pojazdowi na naszych drogach. Cena samochodu Polski Fiat 126p/650: 92 000 zł lub 1350 bonów PKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam temat! Jacyś następni "nieudacznicy"??? Prosimy o prezentację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre po 30 nie mają jeszcze internetu i nie piszą tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby w tych nie mieć neta?. Bez jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś Podbijam temat! Jacyś następni "nieudacznicy"??? Prosimy o prezentację." A co, dowartościowujesz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosimy następne prezentacje "braku osiągnięć" ( zgodnie z tematem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterech mężów , w tym trzech byłych, czwarty prawie były. Cztery mieszkania, po każdym mężu , piąte kupione własnorecznie . Rozwód z czwartym męzem , mam nadzieję w przyszłym tygodniu. :). Potem wakacje w Nowej Zelandii ( 3 miesiące ). Pracy- brak. Wystarczy kasa z wynajmu mieszkań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to już chyba nic nie muszę pisać o sobie, napiszę tylko że nic mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś -"Ja to już chyba nic nie muszę pisać o sobie, napiszę tylko że nic mi się nie chce." X Rewelacyjna odpowiedź!!! Jak dla mnie- NUMER 1 na naszej liście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BSA dziś X To tak jak mi, bo itak wszystkich wp.ierd.olą robaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×