Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alan the warol

Uważajcie !!! Ja się naciąłem !! wy nie musicie :(

Polecane posty

Piszę tę historię ku przestrodze wszystkim tym, którzy nie rozgryzają mentosów od razu po włożeniu do ust. Otóż ja i moja dziewczyna poszliśmy na studia do różny miast. Po miesiącu rozłąki zdecydowaliśmy się wreszcie spotkać, a jako że byłem bardzo szczęśliwy z tego powodu, postanowiłem zrobić jej minetę. Zawsze mi się to podobało, ale tym razem z jakiegos powodu jej c*pka śmierdziała jak martwy płód noworola zaraz po skrobance, a smakowała jeszcze gorzej. Nie chciałem ją urazić, więc wziąłem mentosa. W trakcie lizania, przez przypadek wepchnąłem go w nią, ale na całe szczęście mam zręczne palce i szybko go wygrzebałem, włożyłem z powrotem do ust i rozgryzłem. Niestety to co znalazło się w moich ustach nie było mentosem. Był to guzek rzeżączki. (Należy tutaj zauważyć, że ów guzek był wielkości p**********o mentosa) Zamiast lodowej świeżości moje usta wypełniły się ropą. Zacząłem krzyczeć, rzygać i rzucać się po całym pokoju. Kiedy juz nie miałem czym już bełtać i przepłukałem usta, zażądałem żeby powiedziała mi o co tu k***a chodzi. Okazało się że głupia suka zdradziła mnie z jakimś kolesiem w tydzień po wyjeździe i nawet nie miała pojęcia, że coś z nią nie tak. Od tamtego czasu siedzę w mojej piwnicy, lecząc rzeżączkę w ustach i edukuję ludzi na temat prawidłowej konsumpcji mentosów. jak ona mogła mi to zrobić? gdzie jej rozum i godność człowieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli ze ten drops znaczy mentos cały czas w niej jest? a wiesz co sie stanie jak dasz mantosa do gazowanego? Ty weź lepiej z niej go wydobądź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie jesteśmy razem. ona mnie obrzydza ....w sumie każda kobieta mnie już obrzydza po tym wydarzeniu....wstrętne puszczalskie lochy !!! Powinny w kuchni siedzieć a nie. Jednak te araby to chyba dobrze myslą...babe zamknąć na klucz i niech siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre "D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek_86
Obrzydza cie a lizesz jej pipe mentosem....wow co to za logika. Dlaczego nie zamkniesz samego siebie w domu co? Po co ci kobieta jesli chcesz ja traktowac jak psa? Widocznie cie podnieca taka pipa inaczej nie zabieralbys sie za oral !!! Wspolczuje ci....zapewie nie raz cie zycie czegos nauczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×