Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak przeżyć za 100 zl ? Wystarczy jeden prosty trik.

Polecane posty

Gość gość

Witam. Chciałbym powiedzieć, że jeżeli chodzi o jedzenie to Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesiecznie. Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzeony, zapchany. Nie zaliczam do jedzenia pica, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia a picie to picie i na samą Cole wydałem koło 200zł(2 litry dziennie, czsami jescze wieczorem dokupowałem litrowa Colę). A więc przechodząc do jadłospisu za 100 zł. Aby przezyć miesiąc za 100 zł potrzeba: 1kg ryżu ok.3zł 1kg makaronu ok.2,5 zł 1kg kaszy jęczmiennej około 2 zł 6kg ziemniaków ok.8zł 2kg margarany ok 5 zł 150 bułek około 50zł 10 paczek Chochoszoków ok. 20 15 sosów do potraw jeden po około 50 groszy-około 7 zł, lub kilka sosów gotowych po ok.3 zł. Razem około 100zł. Zostało mi jescze 7 złotych z tej stówy. Nieźle. Jak to jemy? Rano zagtować gar sosu-mamy na 2 dni. Pierwszy tydzień-makaron. 5 bułek dziennie, pół paczki Chocoszoków. Drugi tydzień-ryż. 5 bułek dziennei, pół paczki Chocoszokw. Trzeci tyedzień-kasza jęczmienna, 5 bułek, pół paczki Chocoszokwó. Czwarty tydzień-6 kilo ziemniaków, 5 bułek , pół, paczki Chocoszoków. Zamiast Chocoszoków można kupować krem czekoladowy-400 gr za 2,5zł albo zwykle kulki czekoladowe, można nabyć za 1-2 zł 300 gramów. Także jadłsopsis jest sprawdzony i bardzo sycący-nawet zostało mi jeszcze trochę rużu i kaszy, bo kilogram na tydzień to naprawdę jest aż nadto. Brakowało mi jedynie serków, jogurtów i rybek. Ale bez problemu mogę taki miesiąc powtórzyć-mówię to jako osoba która lubi jeść, objadać się, czy nawet obżerać. Jeden Władysław Jagiełło i masz jedzenie na cały miesiąc. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_88
Wow spróbuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pozniej watroba wysiadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry, ale to nie jest jedzenie to nawet świnie dostają lepszą paszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem na tej diecie od 2 tygodni, rzygam już tymi Czokoszokami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co? Te chocoszoki tak bez mleka? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem już 3 tydzień na tej diecie i schudłam już 5 kilo, jest super! no i tanio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można zjeść 150 bułek miesięcznie?! ja jem max 2 dziennie i to też nie codzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta może wysokolaroryczna i zapychajaca, ale bardzo niezdrowa. Gdzie owoce i warzywa, jakies witaminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przezyc to sie moze i da na tej diecie, tylko, że nie jest ona zbyt zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W czokoszokach są witaminy i minerały nie przesadzajcie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak produktów mięsnych, brak witaminy B12, zmiany neurodegeneracyjne po paru tygodniach/miesiącach takiego żarcia i poważne problemy ze zdrowiem. Jest to bez sensu. Lepiej zamiast tego czokocośtam i sosów kupić jajka, bo są tanie i zawierają mnóstwo bezcennych składników, w tym cholinę i witaminę B12 i na kolację pić kefir. Reszta jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się chwalisz, że jesz takie g****a? Mój kot je lepiej od ciebie, wolałabym sobie strzelić w łeb niż tak żyć. To nie jedzenie tylko zapychanie kichy bezwartościowym szajsem, praktycznie bez witamin, składników odżywczych. Pojedz tak jeszcze z miesiąc i zrob sobie morfologie i zbadaj skład ciała - niedoboty witamin, wypadające włosy, pogorszony stan skóry, zmniejszenie masy mięsniowej a w to miejsce przyrost sadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się wychowywalo w melinie z rodzicami prostakami, którzy karmili dzieci ziemniorami, to pozniej wynosi sie z domu takie podejscie do zycia i jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czokoszoki są ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha tylko czokoszoki? Slyszales kiedys o czyms takim jak makroelementy? Gdzie bialko? Gdzie tluszcz? Chyba jestes jeszcze gowniarz, po powazny czlowiek nie wpadlby na taki pomysl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypierdalajcie stuleje z wykopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×