Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chamstwo w biedronce !!!!

Polecane posty

Gość gość

Jestem w sklepie stoje w kolejce do kasy wyłozyłem już towar na taśme i zdziwiony patrze na kasjerka siedzi i czeka na coś pomyślałem że znów jakiś polski ciul płaci kartą za zakupy wynoszące astronomiczną kwote 20 zl ale nie było jeszcze gorzej za plecami słysze głos tepej kwoki przepraszam i zebym sie przesunał bo ona idzie patrze a tu babsztyl niesie selery szynki i czekolady wyprzedza wszystkich i kładzie na taśme Okazało sie ze cała kolejka czekała na ta k****e bo ona sobie zapomniała paru artykułów jakoś to przetrzymałem ale kiedy oznajmiła swojemu stulejarskiemu mężusiowi że aaa wymienie jeszcze ten ser bo znalazłam lepszy nie wytrzymałem i wybuchłem mówie pewnie siebie i głośno że jak chce sie stać już w kolejce to sie sprawdza czy ma sie wszystko a nie lata sie tam i z powrotem na to ona że tylko wymieni ser co ja zripostowałem że jak odejdzie od kolejki to będzie sobie z tym serem stała na samym końcu bo ja jej nie puszcze a ta j*****a histeryczka zaczela sie drzeć ze jestem chamem i że kobietom powinno sie ustępować i inne bzdury wtedy przeszedłem do cieżkiej artylerii i jej powiedzialem że jest sk*****alym niewychowanym babsztylem i niech nie próbuje mnie nawet wk*****ać sytuacja zrobiła sie gorąca ale jako że byłem najwyzszy z całęgo towarzystwa najbardziej umieśniony i wysportowany to ani jej stulejarski meżuś ktory zaczal tę pyskatą k****e uspokajać ani stulejarnia z kolejki ani ochroniarz suchy paralityk po 50stce z wąsem nie wyskoczyli do mnie i szmata musiala odpuścić memłając jezykiem coś do siebie abym nie usłyszał za bardzo sie rozpanoszył te jeebane k****y zamiast lać takie pasem po pysku to sie ustepuje i mysla że są już ksiezniczkami a każdy facet to jej poddany miala szczeście dzi**a że nie zaczela sie pchać bo by jeszcze skończyła z rozj******m zawiasem szczękowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ci się śmierdzący polaczku nie podoba w Biedronce to idż do delikatesów . ale nie pojdziesz dziadu , golasie , biedoto bo tam 20 gr drożej. nie przebolałbyś takiego przepłacenia. polaczkowy zabiedzony łajzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze jej powiedziałeś !!! tak trzeba postepować !! ale patności kartą to teraz standart i każdy normalny człowiek tak płaci a reszta to zacofańcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakkoliwke jesteś chamem to miałeś racje.ja pamiętam raz w biedronce jak d***** brzuchata w ciąży chciała się wepchnac przed wszystkich z wielkimi zakupami, a jak zobaczyła mnie z dwoma rzeczami to zdebiala, zapytalam ją uprzejmie czy jak minutę poczeka to poroni :-D w Polsce niestety buractwo i egoizm na pierwszym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha dziady polskie... hahahahaha co by to było jakby promocja na karpie po złotemu przed świętami była w biedronce... hahahaha dziadostwo, podludzie polskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No u mnie w biedrze to samo ale ja z pragi jestem :D. Raz jedna baba pyta mnie czy ja puszcze bo ma tylko jeden produkt, chociaż ja też mialem ze trzy na krzyż no ale mowie dobra, ona wiec pcha się na początek a przede mną stala jeszcze jedna kobieta jej nie zapytala czy może przed nią wejść tylko się wepchala, tamta mine miała jakby jej chciała przyjebać ale ostatecznie nic się nie odezwala. Ale akcje z wymiana towaru albo ze czegos zapomnieli i trzeba czekać zdarzają się notorycznie. Albo jak praconik biedry schodzi ze zmiany to tez nie stoi w kolejce tylko pchaja się od razu do kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś ciałem, które ma duszę, jesteś duchem / duszą, która ma doświadczenie w ciele. Nas zabić nie można, niektórych nawet fizycznie. Wszystko zależy od poziomu naszej energii i oczywiście jak jej używamy. To my ludzie tworzymy / kreujemy tę transformację, w większości nieświadomie. Faktycznie niezbyt dużo "obudzonych", ale należy pamiętać, że ci obudzeni działają świadomie, stąd ich przełożenie energetyczne jest nieporównywalne z tymi śpiącymi. Bez myśli nie ma kreacji, myśl to jest zarodek, który rozwija się doskonale tylko wtedy, kiedy jest napędzany / żywiony siłą miłości bezwarunkowej, jeśli ktoś ma wątpliwości. Tak to działa. Więc tą kreatywną myśl trzeba zasilać, a właściwie jedyny sposób jaki mamy, to przez swoją "postawę życiową". Proste. Oczywiście są też "ciemni", ci , którzy wybrali dłuższą drogę, ale nie jest to żaden powód, żeby obdarzać ich negatywnymi uczuciami, a sobie kreować karmę, oni po prostu pokazują nam, jak nie powinniśmy postępować. "Zaświaty", w przekazach często twierdziły, że to często dusze, które zakończyły koło karmy, poświęcały się w tej grze jako "czarne charaktery". Reasumując tworzymy w sumie swoimi uczuciami, swój świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było od razu lać w mordę a później dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toś jej dowalił
suki trzeba tępić, brawo autorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha autorze jesres wielki . Wreszcie wreszcie wreszcie oberwalo sie kurwoszczowi biedronkowego. Zawsze taka kurwa sie trafi w kolejce. Musze ci podziekowac autorze :):) brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polskie biedne zadłużone bydło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze kocham cie :) Przełom w biedronce. Mamy bohatera. Chuj z ta suka. Dobrze zrobiles. Mam dosc tych j******h bab. Sama jest baba ale normalna i nikomu nie zawadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie powod zebys tak bluzgal na kobiete ty buraku posrrrany. Kobieta cie urodzila ty patologio. Skopalabym co dupppe gdybym cie spotkala ty niewychowany ciuulu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze bruzgal . Należało sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardz odobrze brawo autorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:03 spuerdalaj. Nie jestem autorem. W*********j cwelko z tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hisol końska morda w natarciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego biedronkową patologię omijam szerokim łukiem:D . Kupuję tylko w małych sklepach, brak tłoku i patolgii. Chleb z piekarni, za 5 zł, chleb, ser żółty za 30 i szynka 39 zł. Produkty z dzieciństwa. Chamstwa tam nie ma. W mięsnym też brak i w cukierni. Eentualnie spotkasz kulturalnych ludzi i zamienisz z nimi parę zdań w kolejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:25 Musiałaś podkreślić, że chleb za 5 zł:P To jest właśnie buractwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam zachowanie autora. Wreszcie ktos babie dopierdolil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogi autorze bardzo mi sie nie podoba okreslenie polski ciul :( . No i w sumie Ty tez zachowales sie dosc chamowato ale wiem ze takie osoby jak ta kobita maja wszystko i wszystkich w doopie, najwazniejsze zeby im bylo dobrze, moga puscic czlowiekowi nerwy jak taka spotka. Taka rada na przyszlosc: reaguj, ale troche bardziej kulturalnie i bedzie OK. Pomijajac fakt, ze mily nie byles i wulgaryzmow nawrzucales to czytajac Twoj post nie moglam sie nie smiac :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry tytuł tej dyskusji, straszne chamstwo. Tylko mi osobiście się wydaje, że bardziej ze strony autora posta. Nie doczytałam do końca bo strasznie męczące jest czytanie jednego zdania na pół strony. Żadnych znaków przestankowych. Tak, że jedno chamstwo w Biedronce a drugie tutaj. Takie niedbalstwo w posługiwaniu się językiem polskim jest nie tylko chamskie ale i skandaliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie masz nic do powiedzenia to po co marnuejsz miejsce w internecie ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×