Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kręci mnie starsza mężatka z pracy

Polecane posty

Gość gość

Dziś znowu ją zobaczyłem. Ona mnie tak bardzo kręci, ciągle o niej myślę. Jestem od niej znacznie młodszy, wiekiem i stanowiskiem. Zawsze patrzę jej głęboko w oczy jak przechodzi, więc ona wie, że bardzo mi się podoba. Miałem kilka dziewczyn, nie mam problemu z randkowaniem, a wystarczy że ona się pojawi i nic innego się nie liczy, żadna inna laska tak mnie nie kręci. Czuję że mógłbym mieć z nią zaje.isty seks, ale co z tego jak na marzeniach pewnie się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adolaga
Ja miałam taki romans. Byłam w wieku 33 lat on na stażu u nas w firmie - 23 latek. Ja mąż. On narzeczona. Mieliśmy za je bi sty sekkks. Bzykaliśmy się gdzie i kiedy popadło. Czasem nawet w pracy. Trwało to rok bo potem znalazł lepszą pracę w innym mieście. Po kilkunastu miesiącach tak się złożyło że byłam w delegacji w firmie w której on pracował. Spotkaliśmy się w moim pokoju no i wiadomo - był ostry seks. Od tego czasu czasami się widujemy tylko w tym celu więc polecam. Próbuj bo warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łatwo powiedzieć - próbuj . Ona tworzy dystans, nie pozwala mi się zbliżyć. Patrzę jej w oczy zawsze a ona unika patrzenia na mnie. Parę razy była sytuacja że uśmiechnęła się do mnie, ale to wynikało z sytuacji, która była zabawna np jak się zderzyliśmy w korytarzu. Uwiódłbym ją gdyby nie ten dystans. Ale wlałaś w moje serce nadzieję że warto próbować. Chyba muszę być bardziej stanowczy, zagadać do niej, zbliżyć się jakoś. Póki co to ona rozdaje karty, wie że mogłaby mnie mieć na zawołanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adolaga
Oczywiście że powinieneś być bardziej stanowczy. Uwierz w siebie a będzie Twoja. Powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś przyciścnij ją do ściany - dosłownie i w przenośni :) musisz być zdecydowany, tak żeby ona wiedziała, że nie wahasz się i nie masz wątpliwości. Kobiety lubią zdecydowanych i tworzą dystans celowo, bo nie chcą się zbłaźnić i wychodzić przed orkiestrę - musi po prostu wyglądać na to, że to wszystko Twoja inicjatywa, a ona tylko uległa ;) taka kobieca kokieteria ...jak się będziesz czaił to nic z tego nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak twój wielbiciel cię zdobyl? Napisz to może mnie to zainspiruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale moze ty jej nie krecisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×