Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wibrator dla większej kobiety

Polecane posty

Gość gość

Szukam wibratora typu króliczek, ale mam problem: moja łechtaczka jest wysoko położona (w stosunku do wejścia do pochwy). Potrzebuje takiego z długą końcówką do pieszczenia łechtaczki. Kupiłam już jeden, ale niestety ta końcówka okazała się za krótka. Boję się, że znowu niepotrzebnie wydam kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sprawdź wymiary albo idź do sexshopu tam ci napewno coś doradzą a jeśli sie wstydzisz to używaj dwóch wibratorów jednego wsadź w pochwe a drugim dotykaj łechtaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko nie zapomnij pokazać w seksszopie jak jesteś zbudowana - najlepiej na ladzie. Dopasują, zrobią przegląd, dokręcą śruby - będziesz jak nowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej popros w sklepie o dopasowanie. Wybierz sklep z wykwalifikowana obsluga i fotelem ginekologicznym na zapleczu. Tylko tak zapewniona bedzie jakosc porady i zadowolenie z zakupu. To tak samo jak z doborem okularow czy aparatu sluchowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, tak zrobie. zapytam o fotel. dzieki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam chłopak który zawsze jest chętny do tego aby się pobawić moją łechtaczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz też poszukać w sklepach interentowych. Przy większości podane są wymiary, a jak nie to można zapytać mailowo :) ja od siebie polecam sklep wstydliwie.pl, bo też miałam problemy z dobraniem odpowiednich zabawek a tam mi pomogli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy wiekszej, chodzi o wzrost, rozmiar stopy? Gdzies byl post o dlugosci warg i srednio wychodzilo ze szczelina ma 14cm, jak u ciebie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×