Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gościowkayyy

laptop ktory kupic?

Polecane posty

Gość gościowkayyy

potrzebuje takiego taniego laptopa do 1500zl. i mam dwa na oku ale sie kompletnie na tym nie znam. jeden ma lepszy procesor a drugi wiecej ram. jesli ktos sie na tym zna to powiwdzcie mi ktory lepszy i czemu? 1) Lenovo ideapad 100 i5- 5200u 2)HP Inc. 250 G4 P5T94EA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w przypadku laptopów to akurat najważniejsze sa baterie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba, że zamierzasz sie lansowac unplugged samą marką. dyletantki poleca na hapeka półdyletanci na lenovo a złodzieje na torbe do lapka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laptop to kiepski wybór. chyba że na jakieś studia czy coś ale na auli chyba też sie nie podłączysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup se normalnego kompa podczep akumulator bo dużo mocy to tam jest potrzebne tylko do chłodzenia włóz to szystko do jakiejś torby na szelkach. z monitorem też nie bedzie problemów bo w macu maja monitory zamiast lusterek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Lenovo tylko starszy model i na prawdę jest dobry. Jeszcze nie miałam okazji na niego narzekać :) Też szukałam w takim przedziale i z kilku modeli kolega który się na tym zna polecił właśnie lenovo. https://100club.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie trawie lenovo, a ten hp ma kiepskie głośniki, okropny dziwek płaski jak spod wody, nie poleca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli szukasz laptopa do 1500 zł polecam tobie skorzystać z przeglądarki cen. Za najlepszą uważam http://www.cozacena.pl/ Tu porównasz ceny laptopów i znajdziesz najlepszą cena za laptopa. Wszystko w jednym miejscu bez biegania po sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×