Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja córka chce się kąpać w ubraniu?!!

Polecane posty

Gość gość

Moja córka (12l) zapytała mnie czy może na basenie (zapisałam ją od początku tego roku szkolnego) się kąpać w ubraniu!?? Zaskoczyło mnie to pytanie. Nie wiem dlaczego o to zapytała. Sama nie wiem co jej odpowiedzieć. Ktoś z Was się spotkał może już z takim czymś? Będę wdzięczna za każdą podpowiedź... Dziękuję z góry za pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz że nie można i już chyba że nauczyciel tego chce. Ja pływałam w ubraniu nawet chyba w butach ale w jeziorze byłam też w glonach ale było płytko . Nie ma co tu dużo myśleć ciekawy eksperyment tylko czy tam jest płytko i musiałby ktoś patrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dojrzewa i się wstydzi swojego ciała, też tak miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstydzi się? Abu abu: pływałaś w ubraniu? W butach też? Mogłabyś napisać dlaczego tak robiłaś? Z góry dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nauczyciel nam to zaproponował na żeglarstwie. Bo w ubraniu wcale nie łatwiej się pływa więc dla świadomości można spróbować ale też dla zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorasta,rosnie jej biust i napewno wloski tam i tu i zaczyna odczuwac wstyd. Porozmawiaj z nia na spokojnie jaki jest powod,gdy jest. Moze wybierzcie sie razem na zakupy i nie wybierze sobie stroj kapielowy w ktorym bedzie sie czuc komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj z nią porozmawiać. Ale na na twoim miejscu bym jej pozwoliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym swojej pozwoliła, gdyby chciała się tak kąpać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i temat wrócił... Zapisałam Ją w końcu na ten basen... I od razu uslyszałam to samo... Proszę Was... Jeśli tylko ktoś ma jakis pomysł na to... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O tak, pozwalajcie na dziwactwa przez widzimisie dzieciaków, gwarantuje im to uznanie społeczne i normalną pracę w przyszłości:D no chyba nie, raczej the only way dla takich dzieciaków to love parade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu nie? W innych krajach każde dziecko jak uczy się pływać, to uczy się też pływać w ubraniu. Chodzi o to żeby sobie poradzilo gdyby kiedyś wpadło do wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Ja tam bym swojej corce pozwolila, gdyby sie chciala kapac w ubraniu. Pytanie tylko czy na basen by ja tak wpuscili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Córka chciała Scat w basenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwyrazniej, córka lubi kąpać się w ubraniu.Niektórzy tak mają.Warto zwyczajnie się jej o to zapytać,gdyż może istnieć jakiś inny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×