Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kochajcie moją Miłość z którą na was czekam , którą mam dla was przeznaczoną

Polecane posty

Gość gość

Miłością serc waszych tęsknijcie za Mną i szukajcie Mnie , Ufajcie mi i miłujcie mnie ,Ja tak pragnę tego . Jeżeli miłość moja nie zakorzeni się głęboko w sercach waszych to szybko wyschnie albo zostanie wyrwana przy pierwszym "sztormie" jaki was zaskoczy . A przecież przemiana tego świata jest już w "drzwiach" i trzeba będzie wielu z silną wiarą aby ratować zagrożonych i stawać w obronie niewinnych już niedługo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowa Najświętszej Marii skierowane do nas poruszają , ale nie dziwię się temu gdyż Matka Najświętsza pragnie uratować jak najwięcej swych synów i córek przed szalejącym ateizmem który potrafi zniszczyć szczęście każdemu . Wyzwolić z niewoli tych co nie widzą już wyjścia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A październik miesiącem różańca świętego ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie spotkalam milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najświętsza Maria mówi aby w ciągu dnia trzymać się blisko jej Serca i polecać jej codziennie tych których same nie potrafimy poprowadzić na dobrą drogę . Jej Niepokalane serce pragnie codziennie naszych uczuć oraz tych którzy są zagubieni jak i tych którym grozi zwątpienie . Serce Maryi prosi aby nie poddawać się rozpaczy ani zwątpieniu, ale by przyjąć jej nadzieję a wówczas z jej pomocą wiele można zmienić , nawet to co dla nas wydaje się beznadziejne . Wiele na ten temat jest w objawieniach Oliveto Citra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najświętsza Maria objawiła się (1984r) w Wenezueli Marii Esperanzie i przekazała jej aby wszystkim ludziom powiedziała : "Jestem Matką wszystkich bez względu na wyznanie , kolor skóry czy wiarę ... " " W waszych sercach stale odczuwajcie i stale noście głód Boga , głód Jego darów i głód obecności Niepokalanej Marii w sercu .." https://www.youtube.com/watch?v=dphkoa9Mae8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham Najświętszą Niepokalaną Maryję i co dzień mówię jej o tym , a w mym sercu rozpłomienia się płomień jej miłości i ogarnia moje samotne serce . Jej miłość jest dla mnie największym szczęściem dla której warto jest żyć ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też kocham Maryję i co dzień czuje jej opiekę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowa Maryi do samotnych: " .. Nie szukajcie za wszelką cenę miłości w świecie ale przyjmijcie miłość Mego Świętego Serca , którą chcę was obdarować . Otwórzcie swe serca dla mej miłości , a jak już ją odczujecie wtedy ogarnie radość wasze serca i chęć do życia w wierze " . " .. Czym więcej będziecie mnie poznawać tym więcej będziecie mnie miłować , tym więcej będę was ubogacać łaskami i tym więcej przyniesiecie mi różańców . Nimi ratuję i wspomagam wiele wiele zagubionych dzieci , waszych braci ..." .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naciąganie nieszczęśliwych ludzi na zostanie "moherami" :( Nie poszło Ci w życiu to daj sobie zryć mózg przez kościół i służ czarnym pasożytom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"naciąganie " ludzi na to by uniknęli potępienia i trafili kiedyś do nieba dzięki odmawiania różańca , to jest jedyny ratunek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóg jest nienawiścią i niesprawiedliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skumales kwiat
masz ta teorie pytania no widzisz haszem haszem EL lamah aba haszalom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze powołanie każdego człowieka : Czerwińsk: 7 sierpnia 2007 MARYJA: " .. Dzieci Moje najmilsze. Dzieci umiłowane. Do świętości powołał was Bóg, do świętości stworzył i do świętości was uzdatnia. Do tejże świętości was umacnia dając jakże liczną pomoc z Nieba. Obdarza was dzieci swoim Duchem. Ten Duch wlewa w was miłość, pokój, radość. Poucza was o czystości, wierności i wierze. Daje wam dzieci Moje, Mnie - waszą Matkę, abym uczyła was kroczenia drogą świętości. Obdarza was Krzyżem Syna, z którego to płyną nieustannie łaski. Wystarczy przyjść i czerpać z tego zdroju. Powołuje wśród was tych, którzy widzą, słyszą i przekazują Jego słowo. Czyż nie jest to dowód miłości? Bóg osobiście was poucza! Dzieci Moje , świętość we współczesnym świecie tak wyśmiewana i lekceważona, jest najważniejszym powołaniem każdego człowieka. Do świętości powołany jest każdy. I każdy ku temu otrzymuje od Boga potrzebne łaski. Trzeba tylko to przyjąć i uwierzyć. Tyle razy Ojciec wasz Niebieski pouczał, jak należy żyć. Jednak dzieci Moje, słabi jesteście, nie zwracacie uwagi, nie pamiętacie, nie dowierzacie. Dlatego te pouczenia płyną nadal z Nieba. Dlatego Bóg posyła Mnie, abym wam przypominała o świętości i do niej pomogła iść. Daje wam piękną modlitwę - pieśń miłości: Jezu, Maryjo kocham Was, ratujcie dusze, która to sama z siebie już uświęca duszę. Dzieci. Tak liczne znaki wam towarzyszą. Wy ich nie dostrzegacie! Tak liczne pouczenia! Wy nie zawsze ich słuchacie. Tak liczne łaski zlewa na was Bóg! Wy nie przyjmujecie! Przychodzę do was z przesłaniem o wielkiej Bożej Miłości do was i o wielkim Jego Miłosierdziu ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odmawiałam koronkę do płomienia miłości Najświętszego Serca Maryi , napisanej wg bł. Elżbiety Szanty i też ofiarowałam się Najświętszemu Sercu Maryi . Teraz coraz więcej w moim sercu czułej miłości Maryi , którą ogarnia moje serce . Nie czuję już trwogi ani lęków przed życiem . Depresja znikła , a ja żyję teraz w radości i spokoju .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak miałam. Żyłam modlitwą w radości i spokoju aż bóg mnie olał i zniszczył mi życie. Teraz mam w perspektywie tylko samobójstwo za jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bóg żąda od nas czynów w imię miłości, a sam nie robi NIC tylko opowiada głodne kawałki o swoim uczuciu, które nie ma ŻADNEGO PRZEŁOŻENIA na ludzie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętajcie z całych sił, żeby nigdy nie ufać zadnemu bogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóg jest zaborczym potworem który zniszczy wam wszystko, żebyście byli tylko jego własnością. Nieważne, że będziecie cierpieć i jemu bluźnić, ważne żeby mógł zawsze trzymać was za mordę. Na tym polega jego osławiona "miłość".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezus powiedział , że Bóg nie niszczy tylko ratuje bo jest miłością . A ciebie nie Bóg skrzywdził ale ludzie o nieszczerych sercach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do postu z 9:47 radzę ci zrezygnuj z samobójstwa , bo tam w zaświatach będziesz miała gorzej 1000 razy niż tu na ziemi . I Ja taż miła dziewczyno miałem ciężko przez pierwszą połowę życia ale dlatego tak było, bo mi nikt nigdy nie powiedział że Najświętsza Maria mnie bardzo kocha . Dopiero Ona sama mi to powiedziała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×